Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy alakítsam át a meglévő...

Hogy alakítsam át a meglévő hangfaldobozt?

Figyelt kérdés

Sziasztok vettem 1 pár Videoton DC3011-A hangfalat minden gyári kivéve a mélyeket amik SAL SPA 3040-es mélyek.

Ugye 1 Sub nyilás van rajta gyárilag és szerintem ehhez a mélyhez kevés ahogy hallom a hangján. Engem az érdekelne hogy mi lenne hogy ha tegyük fel a mély felé 2 reflex csövet raknák bele vagy akár alá mivel a vas keret nincs rajta a mélyek körül. Ahol az eredeti sub van abba pedig maradna a piezo amit ideiglenesen belehelyeztem pont belefér :D Csak hát tudnám eldönteni hogy érdemes e 2 reflex csövet beletenni vagy nem.

[link]



2016. okt. 6. 19:36
 1/3 Szirty ***** válasza:

A helyzet az, hogy az ilyet akusztikailag és elektronikai szempontból is méretezik.


Ha ötletszerűen akarod faragni ismeretlen tulajdonságú véletlenszerűen választott hangszórókkal akkor nehéz jó tanácsot adni, hacsak azt nem, hogy ne tedd.

2016. okt. 6. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A hangszoró nem véletlenszerű írtam az adott dobozt ami egy Videoton 3011A és a 2 mélynyomót ami benne van azok Sal SPA3040-esek :)
2016. okt. 6. 20:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Számíthatók a paraméterek, de a így is tapasztalatot igényel.

Kezd itt: [link]

2016. okt. 7. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!