Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kb.1 hete vettem egy Marley...

Kb.1 hete vettem egy Marley Rebel BT Bluetooth fejhallgatót. Vajon miért nem töltődik fel?

Figyelt kérdés
Egy darabig működött, majd miután lemerült, feltettem tölteni, de nem töltött fel másnapra. Azóta többször is fel akartam tölteni, nem megy. A bekapcsoló gomb kék-pirosan villog, de nem kapcsolódik a telefonhoz. Kipróbáltam jack káblellel, úgy működik. Valószínűleg le van merülve teljesen és nem töltődik fel. Szerintetek bekapcsolva vagy kikapcsolt állapotban kell bedugni tölteni? És mit jelenthet a piros-kék villogó fény? (Néha csak a kék villog. Nem értem.

2016. okt. 16. 15:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Microusb a töltője? Probáld meg más cuccot tölt? Pl egy telót?

Lehet csak defektes a töltő vagy a kábel.

2016. okt. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam más kábellel, az se megy. Nem értem. :(
2016. okt. 16. 17:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sem értem :-(
2016. okt. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!