10. 000 forint alatt jó minőségű fülhallgatót tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nem magasak az elvárásaim, teljesen megfelel az átlag hangminőség. Az előző Samsung fülesem, amit telefonhoz kaptam, imádtam, ám megtört és a jobb oldali nem szól. Sokszor hordom zsebbe, (ezért is törhetett meg) ugyhogy nagy plusszpont lenne, ha vezetéknélkülit ajánlanátok.

Minden választ köszönök


2016. okt. 30. 17:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én AKG K321-et használok immáron második éve, ez vezetékes, de nekem kb fél évet így is kibír, utána meg érvényesítem a garanciát :) Tokot is kapsz hozzá, amibe szépen beteheted, ha nem használod. 5 ezer körül van. Az Extreme Digitalban szoktam vettem, azután az első ilyennél megvettem a párját is, de biztos árulják máshol is. Ja, és ezt úgy mondom, hogy a hasonló árkategóriás Sony/Samsungok 1 hónapot, ha kibírnak.
2016. okt. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!