Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szeretnék venni egy fülhallgat...

Szeretnék venni egy fülhallgatót, ami viszonylag jól szól, és sokáig bírja. A keret kb.3-4 ezer forint lenne. Mit ajánlotok?

Figyelt kérdés

Eddig a következőket néztem:

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek közül melyik lenne a legjobb választás? Esetleg ha ebben az árkategóriában tudtok jobbat, akkor szívesen meghallgatom a javaslatokat. Mindegy az is, hogy agybadugós vagy sem. Előre is köszi a válaszokat!


2016. szept. 16. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Bemész a Médiába és belehallgatsz.
2016. szept. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ok, és ha nekem erre nincs lehetőségem?
2016. szept. 16. 17:49
 3/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Mindenkinek más a füle és mindenki más tartományokra érzékeny. Nekem, mivel a mélyebb hangokat jobban szeretem, ezért max. 102db/mW, pioneer, fülbedugós fülhallgatókat szeretem. TDK-m volt, de nekem nem jött be, doboz hangja van szerintem. A Philips SHE3900-t nem ajánlom, én nemrég vettem ilyet, hát borzalmas, nekem a lejátszómmal EQ-val sem tudom rendesen beállítani, és szinte csak a magasakat emeli ki.

Ami nekem bevált:Pioneer SE-CL501.

2016. szept. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a normális választ :) Utánanéztem, de sokan írják, hogy hamar tönkremegy az egyik oldala. A mostani fülesem is 3 hónap után így döglött be, szóval igazából pont ezt szeretném elkerülni. Vagy ilyen árfekvésben ne várjak többet?
2016. szept. 17. 12:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Meg még annyi probléma lenne, hogy csak zöldben meg rózsaszínben találtam, és hát egyik sem tartozik a kedvenc színeim közé :D Lehet, hogy válogatós vagyok, de ez van, lehetőleg fehér, vagy fekete, max kék színű füles kéne.
2016. szept. 17. 12:49
 6/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Írnak mindenfélét, nem kell mindent elhinni. Én kb. 6 havonta kell cseréljem a fülhallgatóimat, vagy évente, mikor hogy. Volt, hogy ugyanaz a típus tönkrement pár hónap alatt és volt amikor egy évig simán tudtam használni. Ilyen árban szerintem sokkal jobb nincs, de tönkremehet egy 10.000 Ft-os is, szóval ebből én nem indulnék ki. Ez függ sokmindentől, használattól is, mennit van tekergetve. Nekem eddig mindig a csatlakozójánál tört meg a kábel, mert mindig a zsebemben van bedugva a lejátszóba, vagy beledobom a táskába, persze, hogy megtörik, elvileg amikor nem használom ki kellene húzni és külön tárolni lógatva, nem pedig összetekerve.

A szín nyílván legyen olyan, ami tetszik neked, szerintem ez nem nagy elvárás, keresgetni kell.

2016. szept. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Na, aki keres az talál, időközben megtaláltam kékben, szóval szerintem berendelem és teszek vele egy próbát. Köszi a hasznos válaszokat, mentek a zöld kezek!
2016. szept. 17. 14:53
 8/8 anonim ***** válasza:

" Lehet, hogy válogatós vagyok, de ez van, lehetőleg fehér, vagy fekete, max kék színű füles kéne."


Ha a típus mellé beírod a googleba hogy fekete, könnyebb a dolgod.

[link]

2016. szept. 17. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!