Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lenne egy olyan problémám,...

Óhunor kérdése:

Lenne egy olyan problémám, hogy leszedtem az internetről programokat és azóta ha filmet nézek, vagy ha játszok egy játékkal, a játékot/filmet ledobja a tálcára és reklám képet hoz be a képernyőn. Ez ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

#reklám #számítógép #Reklám kép az asztalon
2016. nov. 1. 06:55
 1/2 belapus ***** válasza:

- A "leszedtem az internetről programokat" eltávolítod.

- Lefuttatsz egy vírusirtást ( pl. NOD online scanner ).

- Lefuttatod az AdwCleanert.

- Lefuttatod a Malwarebytes-ot.

Ha nincs változás, rendszer újratelepítés.

2016. nov. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló leírta a lényeget. Legközelebb ne szedjél le kétes eredetű, noname programokat, és nem lesz baj.


Továbbá, nem árt egy vírusirtót is feltenni, ha eddig nem volt. Van már mindenféle funkciójuk, böngészőfigyelőtől kezdve nem tudom mi, azok azért szoktak reklamálni, ha gyanús dolgot akarnál leszedni, vagy olyan oldalra tévedsz.

2016. nov. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!