Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok tenni az ilyen...

Mit tudok tenni az ilyen előugró reklámablakok ellen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen megőrülök már tőlük.

A Google Chrome-on meg a Firefox-on is folyamatosan bizonyos időközönként felugrik egy új fül (természetesen a képernyő is odavált), amin reklám van, ilyen tradeexchange meg hasonlók, vagy kék lap, meg hogy nyertem, stb.


Google Chrom-on 2 reklámtiltó program is van, az Abdlock meg az Adblovk Plus, Firefoxon csak egy (mert a másik nincs firefoxra).

Lefuttattam a vírusirtót, kiirtotta a meglévő vírusokat, lefuttattam az Advanced System Care-t, az is kijavított mindent, be van állítva mindkét böngészőn, hogy ne jöjjenek előugró ablakok, és mégis.


Mit tudnék tenni? Újratelepítettem már mindkét böngészőt, és nem szűnt meg!

Van valami megoldás?


Mégis mi lehet ez?



2016. jan. 12. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Malwarebytes letölt, telepít, futtat! (a telepítés végén a pro verzió kipróbálása elől a pipát vedd ki)

A Chrome-ről meg töröld valamelyik reklámblokkolót, egy maradjon. (pl. az AB+)

G.

2016. jan. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Most töltöm le a malwarebyte-et, olvastam valahol.

Miért baj az, ha 2 van Google chrom_on?

2016. jan. 12. 14:06
 3/4 anonim ***** válasza:

Lassítják a böngészőt vagy akár össze is akadhatnak és lehet, hogy azt sem tölti be a Chrome, ami nem reklám.

G.

2016. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Lefuttattam mélyvizsgálattal. Google chromról eltűnt (eddig legalábbis nem jött elő), de firefoxon még előjön néha
2016. jan. 12. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!