Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik fülhallgató a jobb? A...

Kisgm kérdése:

Melyik fülhallgató a jobb? A Jaybird Freedom vezeték nélküli Bluetooth-fülhallgató vagy a Powerbeats3 Wireless fülhallgató?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy komolyabb vezetéknélküli fülhallgatót sportoláshoz és ezen a kettőn ragadt meg a szemem.


Viszont egyáltalán nem tudom megállapítani, hogy melyik a jobb.


A legfontosabb a jó hangzás, kényelem és a stabilitás lenne, az lenne az ideális, ha egyáltalán nem kéne igazgatni egy-egy hirtelen mozdulat utan (amiket en sokat szoktam csinalni sport közben).


Szóval, aki már kipróbálta őket vagy tud róluk valamit, az tudna légyszi tanácsot adni, hogy melyik a jobb?


Én például azt hallottam, hogy a Beats fülhallgatóknál túlságosan a mély hangokon van a hangsúly és, hogy csak azok dominálnak, ez igaz?



2016. nov. 3. 02:33
 1/1 A kérdező kommentje:
Akkor legalább annyi, h Beats vs Jaybird?
2016. nov. 8. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!