Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri használt ps3-at venni...

Megéri használt ps3-at venni az 576 nevű gamerboltból?

Figyelt kérdés

Szervusztok!

Nemsokára szülinapom és szeretnék venni egy jobb konzolt. 3 évig ps2-m volt és most szeretném lecserélni.

Ps4 nagyon drága, ezért a ps3-ra esne a választás

Viszont nem tudom, hogy újat vegyek(ps3 super slim 500gb) kb. 65k-ért

Vagy egy használtat a 576 boltból 45k-ért.

Tudom nem sok az árkülönbség, de nekem azért lényeges

Van 25 ezrem, a szüleim kipótolnák a többit.

A használt az ár szempontjából jobban megfelelne, az új nekem drága :(

Tehát megéri megvenni a használtat?

U.I: Aki válaszol, áldja meg a jóisten



#PS3 #használt ps3
2016. nov. 5. 18:34
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
13 leszek/ férfiju
2016. nov. 5. 18:37
 2/13 A kérdező kommentje:
Xbox nem barátom
2016. nov. 5. 18:38
 3/13 anonim ***** válasza:
Én 2013-ban vettem jófogáson egy használt ps3-at 20 ezerért. Régi fajta, de a mai napig semmi baja. Ott érdemes nézelődni, és ha van lehetőséged személyesen megnézni/átvenni. Ugyanígy jófogáson használt ps4 már van 60-65 ezerért is (előnye, hogy jönnek ki rá új játékok, de méregdrágán). ps3-ra meg már fillérekért (1000-2000 ft) vannak baromi jó játékok, metal gear solid 4-et például 1000-ért vettem. Az 576-os ps3 egyedüli előnye a garancia lehet, de ha egy ps3 elment 8 évet akkor valószínű, hogy nem nálad fog tönkremenni. pl. itt van egy 24 ezerért [link]
2016. nov. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válasz
2016. nov. 5. 20:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Megmonom az őszintét. FAT konzolokkal vigyáznék, rengeted még a tipushiba. Állandó túlmelegedés, és ebből kifolyólag a YLOD hiba, amit sokszor hőlégfúvóval javítanak úgy meg max pár hónapot működik és megint tönkremegy... Ha a helyedbe lennék, CFW-s slim-eket keresnék. A módosított szoftvernek köszönhetően futnak a másolt játékok, még a PS1, PS2-esek is. 40-50 ezer környékén már találsz jófogáson.
2016. nov. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"egy ps3 elment 8 évet akkor valószínű, hogy nem nálad fog tönkremenni."


Valószínű, hogy pont tönkrement. Hőlégfúvóval visszamelegítették a CPU-t RSX-et hogy eladható legyen, de ezek a hibák 99% eséllyel fél éven belül visszatérnek, és nem javíthatóak.

2016. nov. 6. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, akkor szerintetek jófogáson érdemes nézelődni?
2016. nov. 6. 10:44
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen. Ez első ránézésre nagyon jó ajánlatnak tűnik:

[link]


Persze, ha van rá lehetőséged, nézd meg személyesen.

2016. nov. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Garott ***** válasza:

Én a jófogást egyáltalán nem ajánlom és a vaterát sem. Játékot nyugodtan, de alapgépet semmiképp. Ha bármi gond adódik abból, hogy használt, pl fél év múlva elszáll a feje a boltban fix garanciád van, míg ha valakitől veszed, ott ezt nagyon nehéz behajtani, hiába írja a garanciát. És sajnos, használt gépnél sosem tudod megállípítani, hogy az mennyit volt használva, vagy az illető mennyire nyúzta. Boltokban ezt azért bevizsgálják. (a fejhiba sajnos a leggyakoribb ami előfordulhat és az nem olcsó, kb 20000 ft körül van).


Én mindenképp sima slimet ajánlok, az volt a legjobb a szériából. De a superslim se rossz, csak arra figyelj, hogy az 500 GB-os verzió legyen, ne pedig a 12 Gb-os!

2016. nov. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Oké köszi választ lehet, hogy az 576-ttól fogom rendelni sima slim 250gb-ot
2016. nov. 7. 07:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!