Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a vélemény az intel celeron...

Mi a vélemény az intel celeron dual core processzorról?

Figyelt kérdés
Kinéztem egy asus laptopot ami tetszene árban is megfelel. Intel celerom dual core proci van benne de félek megvenni mert nekem azt mondta ismerősöm hogy intel i3, i5, i7-eset vegyek és másmilyet nem szabad (Nem játszok rajta sokat, lány vagyok) mi a véleményetek?

2016. nov. 5. 21:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha nem játszol rajta úgyse, akkor jó az teljesen.
2016. nov. 5. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg néha leauge of legends vagy cs1.6 arra még oké? Az i3-mas az már jó játékhoz?
2016. nov. 5. 21:15
 3/3 |Orfeusz| ***** válasza:

Az i3 elég ezekre, és amúgy is az i3-mat ajánlom, ha hosszú távon is elfogadható sebességet akarsz. Az Intel Celeron Dual-Core a legalja, főleg az N-es széria.


Szintetikus teszten ilyen eredmények vannak:

Celeron Dual-Core N3050 - 897 pont

Celeron Dual-Core 2957U - 1471 pont

i3-6100U - 3663 pont


Összehasonlításként: a 7 éves méltán sikeres Pentium D tudott 750+ pontot. A most kapható legolcsóbb intel asztali processzor (G1840, 11000Ft) 3100 pontot tud. Ennél gyengébb asztali processzort nem tudsz venni.


Semmiképp sem ajánlom a Celeron N szériát, mert nemsokára sokat bosszankodnál a sebességen. Az i3-6100U (és a többi i3) viszont jó választás, energiatakarékos, de van egy kis ereje ha kell.

2016. nov. 5. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!