Mi baja lehet a laptopnak? Így élvezhetetlen a játék rajta! Hogy javítsam meg?

Figyelt kérdés
A laptop mostanában folyamatosan azt csinálja, hogy a Minecraftban nagyon lassan akarja betölteni a világot, kivéve ha leszünetelem, mert akkor kicsit gyorsabb. Élvezhetetlen az egész már, azt sem látom hova megyek... de most lett belőle nagyon elegem. Letöltöttem egy kaland mapot ahol egyállítólag alagútban kell repülni... fél percenként veszítek, egyszer mert nem látom hova megyek, máskor meg azért mert folyamatosan le kell szünetelnem hogy lássak valamit. Mit csináljak? Hogy javítsam meg? Már kezd nagyon zavarni :( Valaki segítsen

2016. nov. 15. 19:40
 1/6 A kérdező kommentje:
*egyállítólag helyett csak simán egyet akartam írni, csak a telefonom néha furákat ír
2016. nov. 15. 19:41
 2/6 anonim válasza:
Telepítsed újra a minecraftot
2016. nov. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Minecraft, aztán a laptop újratelepítése
2016. nov. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Biztos csak az újratelepítés segít? :( nem akarom minden világomat elveszteni
2016. nov. 15. 20:48
 5/6 anonim válasza:
Akkor ha nem akarod elveszteni a világokat a %appdata% mappában .minecraft és ott a saves-ban az összes világ ott van. Lemented onnan majd az újratelepítés után visszateszed ugyan oda és kész.
2016. nov. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A tesómnak sikerült megoldania! Kitörölte az eddigi beállításokat és megjavult. Pedig semmi ilyen buggoltató dolgot nem állítottam be...
2016. nov. 15. 21:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!