Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem kapcsol be a tablete...

Miért nem kapcsol be a tabletem és mi történt vele?

Figyelt kérdés
Fel volt töltve kb50%ra és játszás közben a tablett alján sok lila vékony csík lett majd egyre több(csak az alján)majd fehéren villant egyet és egy kis pukkanás szerü hangot adott ki. Azóta nem kapcsol be

2016. nov. 18. 20:13
 1/9 A kérdező kommentje:
Lenovo A7 és a garancia már lejárt kb 1 éve
2016. nov. 18. 20:19
 2/9 anonim ***** válasza:
Akkunak annyi, vagy a töltőnek is.
2016. nov. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Most vettem észre hogy az aksi a baja mert amikor felraktam tőltőre akkor egyből bekapcsolt de azóta még mindig 0%on van hiába töltöm és ha lehúzom a töltőröl akkor kb 5 mp és kikapcsol
2016. nov. 18. 20:46
 4/9 anonim ***** válasza:
Jó, hogy nem lett belőle rövidzárlat vagy tűz.
2016. nov. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Miért lehetséges?? És ennek most ez miat bármikor fennál a veszéje hogy kigyullad ha töltőn van vagy van az aksin egy kis töltötség??
2016. nov. 18. 23:34
 6/9 anonim ***** válasza:
Ki kell cserélni az akkut és a töltőt. Sajnos ez benne van a pakliban, nem lehet ellenőrzés nélkül (és nem földelt konnektorba bedugva) használni. Ha jó a kapcsolótábla, jók a biztosítékok, akkor a "ki pukkanásra" azonnal le kellett volna csapnia. Még a Hajdú Péterék luxusvillájában is leégett félig a konyha egy rossz töltő miatt (néhány hónapja).
2016. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Amikor pukkant egyett a tablet akkor nem volt feldugva a töltőre mert csak az után dugtam fel töltőre
2016. nov. 19. 17:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem az akku túlfeszültség szabályzója halt meg.
2016. nov. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ennyire veszélyesek az akkuk és a töltők is.

[link]

2016. nov. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!