A Casio Ctk 4400 elemmel működik? Akkor az AC Adaptor nem töltő? Az elemet mindig cserélni kell majd ha lemerül?

Figyelt kérdés

2016. nov. 23. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Elemmel VAGY 9.5 voltos hálózati táppal (AC adaptor).

Tölthető elemet nem lehet belerakni a kézikönyve szerint.


[link]

2016. nov. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Ohh....szuper! :) Akkor elég ha csak az AC Adaptort használom és nem rakok bele elemet? :D mENT A ZÖLD :D
2016. nov. 24. 08:47
 3/13 anonim ***** válasza:
Lehet bele rakni de a geppe (casio ctk 4400) nem lehet tolteni. Mert nem ugy epitettek fel az elektronikajat. Szoval mindenfelekeppen ha ac adaptorrol uzemelteted az elemeket ki kell venni!!
2016. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen :) ..amúgy szerintetek a Casio CTK 4400 vagy a CTK 6200 a jobb? Mármint jobb a 6200-as de drágább 30 fonttal ás így 190 Font és nem akartam rá ennyit költeni, de ehhez szék is van és az meg alapból 15-20 font habár nekem nem kell szék... Viszont akkor már csak kb 10 font különbség lesz és ez sok mindenben jobb, de a CTK 4400-at éreztem közelebb a szívemhez, de már nem tudok dönteni, mert ha már 190 font-ot költenék akkor már a yamaha psr E353-at is megvehetném ami a tesómnak van és akkor tudom,hogy ahhoz jön adapter meg minden..kérlek seítsetek érvelni nekem vagy ogy mit válasszak..tudom az én döntésem, és bocsi hogy titeket zaklatlak ezzel..
2016. nov. 25. 09:10
 5/13 anonim ***** válasza:
Ezt kérlek írd le érthetően ... mert nem értem! O.o
2016. nov. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Melyik részét nem érted mert akkor azt leírom újra ? :)
2016. nov. 25. 17:15
 7/13 anonim ***** válasza:
hát hogy most akkor melyik mennyibe kerül? Meg ezek most újak? Meg milyen tartozékok járnak hozzá? Mert nem mindegy..
2016. nov. 25. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A Casio Ctk 4400 az 179 font és van hozzá : adaptor,fülhallgató,szék,álvány ami megtartja és önmaga (ez a ''bénább'' de ez is szuper)

[link]


és a Casio CTK 6200 (az okosabb) 189 Font és van hozzá: szék,fülhallgató és álvány..viszont ehhez nem tudom, hogy adnának e adaptort..azt majd megkérdezem


[link]


De a lényeg, hogy nem akartam ennyit költeni, de így ha 100 zenével több van benne, meg okosabb, akkor most a pénznek nem kéne számítani..csak nem tudom,hogy adnak e hozzá adaptort..és ha meg már ezt megvenném, a tesóm vett egy Yamaha ps E353-as 'zongorát' és az meg 200 volt de tudom hogy műkösik, meg van hozzá adaptor..és z meg 500 zenét tud.. szóval..nem tudok dönteni...:(

2016. nov. 26. 10:51
 9/13 A kérdező kommentje:
Igen ezek újak, MIND ..és köszönöm az energiádat, meg hogy foglalkozol a hülyeségemmel..megy a zöld :D
2016. nov. 26. 10:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Így már értem. Ez természetes.:)

Amúgy attól függ, ha csak a beépített már előre megírt zenéket akarod lejátszani (le nyomkodni a gombokon) vagy még nem tudom mit tud most így hirtelen. Akkor inkább az 500 zenéset. Ha te magad akarsz csak alkotni, és nem ezeket "hallgatni" vagy nem is tudom, hogyan fogalmazza meg. Akkor felesleges ilyen gépeket venni. Akkor elég a 4400-as is akár. Igazából nem tudom, hogy adnak-e hozzá adaptort mivel nincs kiírva... Szóval nem biztos... Bár minden ilyenhez kéne adniuk szerintem hát mert most külön hozzá venni kicsit necces... De igazából ezt te tudod eldönteni, ha van rá pénzed akkor vehetsz yamaha-t is. Habár az a pár font igazából már olyan mindegy ahogy van. Van még valami kérdésed?:)

2016. nov. 26. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!