Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek milyen laptopot...

Szerintetek milyen laptopot válasszak?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Jövőre kezdem meg egyetemi tanulmányaimat(remélhetőleg) és ezért karácsonyra kapok egy laptopot. Nézegettem közöttük és az az igazság hogy nem igazán értek a műszaki oldalához ebben szeretnék segítséget kérni. Elsősorban hogy melyik márka a legjobb illetve melyikkel vannak kisebb nagyobb problémák esetleg? Valamint ugye műszaki szempontból hogy melyik jobb és miért. Mindenképpen i7-es processzorú készüléket szeretnék mivel a tanulmányok mellett mindennapi használatra kell az összes szórakozási és minden lehetőséget ezzel szeretnék használni és azt akarom h jól elbírja a gép ezeket. Árat tekintve max 225 000 ft-ot tudok rászánni ilyen összegért szerintem már egy komoly gépet lehet venni és szeretném a legjobbat hogy hosszú távon ne legyen rá gondom :)

2016. nov. 24. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Lenovo vagy Dell.

[link]

[link]

2016. nov. 24. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 |Orfeusz| ***** válasza:

i7 igazából nem szükséges ha nem futtatsz kifejezetten hardverigényes szoftvereket.


Ennyiért én Dell 5559-et (1920x1080 matt IPS, i5-6200U, 8GB, 256GB SSD) vagy Fujitsu A556G-t (a dellel megegyező felszereltség) ajánlom.

Nekem Fujitsu A556G van, ajánlom.


Ezek ilyen félüzleti gépek, jó anyagból vannak, erősek a zsanérok, jó a billentyűzet. És a FHD IPS képernyő is olyan, hogy ha kipróbálod, ennél lejjebb nem adod.

2016. nov. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2016. nov. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
HP ProBook 470 G2
2016. nov. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!