BencePapa kérdése:

Hangszoró vétel. Hol? Mit?

Figyelt kérdés

Szeretnék készíteni hangfalat. Ehhez szeretnék kérni tanácsot hangszoró ügyében. A fő kérdésem az, hogy hol tudok venni hangszorókat úgy egyébként, mert nem nagyon találok... prodigyaudiot ajánlották pl. SAL-al nincs bajom, de ha lehet nem azt vennék. h2000 már egy fokkal jobb, de menjünk tovább inkább :D (8ohm-os kellene 5-15ezer között)


Amúgy a végeredmény hordozható hangszoró lenne. Szerintem 1 mély és 2 magas, vagy a 2 magas helyett, 1 magas és mélyközép lenne benne. Lehet a végén olyan drága lesz ez a készítés, hogy mégis a saltól vagy a h2000-től rendelek :D Örülnék, ha találnék valami mást...


Tudnátok nekem segíteni?



2016. nov. 26. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hű hordozható..ez elgondolkodtató már építettem pár ilyesmit, de a mértével mindig baj volt. Maximum 13cm-es hangszórót választanék kisebb csipogóval. Tápellátását 12V 10Ah körüli akku + napelem oldaná meg. Erősítő egy sima 12V -s Digit board lehet ilyesmit kapni vaterán. A másik dolog, hogy nem lesz egy olcsó..
2016. nov. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Istenkirály vagy köszi! Tudom, hogy nehéz lesz és drága, de valahogy csak megoldom
2016. nov. 27. 12:38
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem célom az aksis megoldás!
2016. nov. 27. 12:39
 4/7 anonim ***** válasza:

El kell döntened mit szeretnél, egy alap fejegység - 16-os hangszóró szettel is nyerő lehet, vagy kisebb erősítővel esetleg, amit mondjuk egy pc táp lát el.


[link]

Hasonló kis erősítővel :

[link]

2016. dec. 1. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok autós hagszoró szettet :D És még mindig nem kaptam választ hogy hollehet jó hihi hangszorókat kapni... Illetve melyik márkát választanátok ennyiért
2016. dec. 4. 01:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Monacor , Visaton, Vifa, Morel , Seas , TangBand, Hivi nagyjából ezek a lehetőségek, ár érték arányban a Vifa DX 25-öt szoktam ajánlani, mondjuk Peerless SDS mély-középpel egész kellemes lehet, ha ki akarsz lépni a SAL - MNC árnyékából.
2016. dec. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen !
2016. dec. 4. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!