Monakritika kérdése:

Milyen kábel kell ehez?

Figyelt kérdés

Van a haveromnak egy gitár erősítője rá lehet kötni hangfalat. van hozzá hangfal, csak nem olyan a dugója.

rendes jack csak egy mérettel nagyobb. valaki le tudná írni a kábel fajtáját?



2016. nov. 26. 12:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Jack dugóból is van többféle méretű és léteznek átalakítók hozzá. Szerintem akár hangszerboltban is érdemes megnézni mert ott tudni fogják.
2016. nov. 26. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Gitárerősítő és hangfal közé hangfalkábel kell, ami kívülről ugyan úgy néz ki, mint egy gitárkábel (mono 6,3 jack mindkét oldalon), csak belül nem árnyékolt.

Ha amit rá akartak kötni nem olyan a "dugója", akkor az nagy valószínűséggel nem gitárhangfal, ne akarjátok rákötni, mert kiszáll a füst, amivel működik.

2016. nov. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szia! saját készítésű hangfal, gitárhangszórók vannak benne, Csak mihelyt a gitárerősítőkhöz nagyon nem értek ezért kellene segítség. mammámnak van egy de az nem működik úgy néz ki hogy a jack nál egy mérettel nagyobb és van benne egy lyuk amibe a jackot ( hangfalat ) kell dugni. ennek pontosabb neve?
2016. nov. 27. 13:43
 4/7 anonim ***** válasza:
Életemben nem hallottam ilyesmiről.
2016. nov. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az lehet mert nagyon régi ( kb 30-40 éves ) lehet hogy már nem gyártják.
2016. nov. 27. 14:03
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem meg csak erősen keveritek a szezont a fazonnal.

Dobj fel képeket a cuccokról meg csatlakozókról, kábelekről.

2016. nov. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
SZia! köszi a segítséget rájöttem! a dugó tényleg enm volt jó, mic dugója volt ami belement.
2016. dec. 22. 09:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!