Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen mélynyomót kéne vennem...

Cpt.Price11 kérdése:

Milyen mélynyomót kéne vennem 15-20 ezer körül? 250mm-es fér be, mivel előre meg van építve a szerkezet amibe kell rakni, szóval nem olyat akarok ami dobozban van benne, hanem csak simán a mélynyomó része kéne.

Figyelt kérdés
Tudom,hogy ennyiből nem fogok kapni egy világbajnok hangszórót. Örülnék pontos típusoknak ha tudtok linkelni és esetleg még,hogy melyikek a jó márkák.

2016. nov. 27. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
A gond ott kezdődik, hogy a hangszóró ( mélysugárzó ) T/S Thiele/Small paramétereit figyelembe véve lehet neki megfelelő dobozt építeni. Tehát az hogy találsz egy mély-sugárzót és belerakod egy ládába...az nem fog megfelelően működni, legalább azt megírhatnád mekkora az a "szerkezet".
2016. nov. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előbb èpítesz tetőt a háznak, aztán falakat?
2016. nov. 27. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2016. nov. 27. 16:01
 4/6 anonim ***** válasza:
Mérd le a dobozt, hány literes és akkor tudsz keresni olyan hangszórót, aminek ekkora doboz kell.
2016. nov. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

8 liter körüli,de nekem az lenne a lényeg,hogy kapjak választ melyik márkák a jók,vagy esetleg pontos tipust.

Esetleg egy ilyen : [link] vagy ez [link] milyen lenne? Ha számít akkor egy ilyen fejegység van a kocsiban : [link] . Ha bele lenne téve egy mélynyomó akkor kéne erősítő is mindenképp?

2016. nov. 27. 18:05
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kezdésnek ez megfelelhet, nem foglal nagy helyet és ott az erősítő is benne, tehát aktív mélyláda:

[link]

vagy ez :

[link]


És így nem kell szenvedned az építéssel, ha mindenképp külön erősítős változatot akarsz akkor talán ez jó lehet: [link]

2016. nov. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!