Igaz, hogy ilyen lassú az adat átvitel?

Figyelt kérdés
Egy internetes oldalról szeretnék egy 2TB-os penfrive-t rendelni. Egyik kollégám rendelt, meg is kapta, csak arról panszkodott, hogy egy pár gb-nyi filmet is órák hosszába telik, mire a gépről átmásolja az adathordozóra. :/ Ez mennyire igaz az ekkora kapacitású pendrive-ra?
2016. nov. 27. 21:44
1 2
 11/15 anonim válasza:
ismerősöm vett 64 gigásat, kiderült hogy csak 8 gigás. de ennyi pénzért egyértelműen átverés. van is rá program, hogy teszteld a programot, bár 2TB esetében nem 2 perc (ugyanis teleírja a pendrive-ot és visszaolvassa). h2testw a program neve. mondd ismerősödnek h tesztelje le ezzel a programmal (nem 2 perc lesz!)
2016. dec. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
kölcsönkaptam, egész gyorsan rakta rá a filmeket. 1,9Tb-a tényleges mérete.
2016. dec. 1. 19:46
 13/15 anonim ***** válasza:
A tenyleges merete nem biztos hogy az... Lehet ugy formazni pl egy 8 gigas pendrivet h 500gb lesz. Es gepedben annyit latsz h 500gbos. De valojaban eleri a 8gbot onnantol nem marad rajta semmi hiaba pakolsz ra barmit. Vagy esetleg serult lesz. A te esetedben lehet hogy 64 gbos van igy atirva. Amit irtak programot (h2test) vagy mi. Most nekem meg koran van. De en is szoktam hasznalni es engem is vertek mar csunyan at vagyis inkabb csak probaltak :) nem ket perc hanem orak vagy napok. De legalabb kiderul, hogy mennyire kamu.
2016. dec. 2. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

[link]


itt a h2testw, ez 100% biztonsággal megmondja hány gb reálisan.

2016. dec. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

[link]


vagy itt ha az előző nem menne

2016. dec. 2. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!