Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Amazon Kindle D01100 modellhez...

Amazon Kindle D01100 modellhez hol tudnék tokot vásárolni?

Figyelt kérdés

Kerestem, de nem találtam olyat, ami passzolna rá. Olyan régi modell lenne ez, hogy tokot már nem lehet kapni hozzá? Mert én csak a Paperwhite készülékekhez tartozót találtam. Tudnátok segíteni?

Mindenkinek előre köszönöm!



2016. dec. 2. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért az erős túlzás, hogy csak Paperwhite tokok léteznének, hiszen továbbra is jelen van a piacon a sima Kindle is... Persze a tiéd régebbi modell, szerintem a Kindle 4. Így keress rá a Google-ban, hogy Kindle 4 tok. De sküdni nem mernék rá, hogy a tiéd Kindle 4.
2016. dec. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, megnézem, hátha. (Egyébként nem írtam, hogy csak olyan van, hanem én csak olyat találtam.) Ment a zöld pacsi, köszi még egyszer!
2016. dec. 2. 17:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy nincs véletlenül feltüntetve a készüléken, hogy Kindle 4 vagy valami? Az alján vagy valahol?
2016. dec. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Megtalátam:


[link]


A Product Specifcations részben ott a te számod.

2016. dec. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2. Én is kerestem az alján, de ott csak a kérdésben leírt modell számot találtam, de köszönöm, hogy próbáltál segíteni.

#3. Köszönöm szépen!

Mindkettőtöknek ment a zöld kéz!

2016. dec. 3. 20:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!