Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Gyári hangfal csere kocsiban?

Gyári hangfal csere kocsiban?

Figyelt kérdés

Adott egy Opel Corsa D, 2007-es. Utóbbi 2 hétben észrevettem, hogy jobb oldalról elkezdett zizegni a hangfal magasabb hangerőn. Tegnap délután lekaptam az ajtó belső burkolatát és ekkor láttam meg, hogy sajnos a membrán már több helyen is el van szakadva.


A gyári rádiót egy éve lecseréltem egy JVC KD-R453-re.


Ennek tudatába milyen hangfal párt lenne érdemes venni? Nem a legolcsóbbat akarom venni, legyen már akkor jobb egy kicsit a gyárinál. :)

Az én tippem egy JBL CS-760C lenne, ebbe az árkategóriában ez megfelelő lenne? Stílusban én sokrétű vagyok, drum and bass, death metal, klasszikus és elektro zenék jönnek leggyakrabban szóba, így a jó basszus nálam nagy előny.


Apropó: ha az ember vesz egy ilyen hangfal párt, akkor a beépítőkereten kívül kell-e még valami mást pluszba venni? Átalakító, kábel, stb.


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2016. dec. 6. 07:22
 1/2 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem hozzátenni, hogy nem szándékozom plusz erősítőt és subot venni, számomra az eddigi felállás is bőven elegendő volt.

Plusz, a hangszórók átmérője maximum 16.5cm lehet.

2016. dec. 6. 07:36
 2/2 anonim ***** válasza:
Hertz DSK 165 jobb a JBL-től, főleg ha fejről hajtod, és nincs erősítőd. Viszont sok mélyhangot ne vár, ezek a kompone.s szettem nem tudnak nagyon mélyre menni.
2016. dec. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!