Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik használt ipad éri meg...

Melyik használt ipad éri meg leginkább a ~60ezres kategoriaban?

Figyelt kérdés

Mini 2, air

Ezeket nézegetem leginkább, de sima ipad 3-4 is van hasonlo árban, esetleg nagyobb tárhellyel is vagy sim tamogatassal. Viszont azokat nem tudom hova sorolni, marmint hogy a mini 2-höz képest milyenek. A szép kijelzo fontos, meg az akku birja.



2016. dec. 6. 11:16
 1/1 anonim ***** válasza:

Az iPad 3 és 4 mai szemmel már 'vaskosnak' tűnik és azért súlyuk is van az Air-hez képest. Egy, illetve másfél évvel korábbi modellek (az Air és a Mini 2 egyszerre jött). A 3-asnál jelent meg először a retina felbontás, sok különbség nincs köztük ilyen szempontból, bár ilyet már nem vennék, 9.3.5-ig frissíthető, régi, 30 tűs töltővel, akárhogyan nézzük több, mint 4 éves modell. A 4 kb. az iPhone 5, a másik kettő kb. az 5s gyorsaságát hozza.

Az akku a tapasztalatok szerint 10.1 alatt nem túl acélos, hátha rövidesen javítják.

Én a Mini-t venném a mérete miatt, de jó választás lehet az Air is, a 4-est nem érzem hogy eltalálták volna. Üdv :)

2016. dec. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!