Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A fényképezőképem amikor...

A fényképezőképem amikor képet szeretnék csináni azt írja ki, hogy Card locked és nem engedi hogy fényképezzek! Mit tegyek? Mi lehet a baj vele?

Figyelt kérdés
2010. máj. 1. 16:53
 1/5 anonim válasza:

card locked, azaz kártya lezárva gondolom a memóriakártya.

lehet hogy a fényképezőgépedben valaki úgy állította be hogy lezárta a memóriakártyát, vagy véletlenül elállítottad


az is lehet manuálisan van valahol a kártya nyílásánál lezárva kapcsolóval, ha írsz egy fényképezőgép típust és márkát bővebben is lehet hogy tudunk segíteni

2010. máj. 1. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Benq DC C40!Kézzel énis átállítotam már a kártyán a gombot,de ugyanúgy azt írja ki és már ez a második memóriakártya amivel ezt csinálja a gép
2010. máj. 1. 17:00
 3/5 anonim válasza:

nos újra ittvagyok

erre a fényképezőgépre ilyen hibára orvoslást nem találtam viszont van hasonló hiba más fényképezőgépeknél is


itt egy link, melyen azt társalogják hogy miért írásvédett a kártya, tudom itt a gépben kártyaleolvasón akarják leolvasni az adatot de adnak 1 két tippet, lehet a te géped is ezért érzékeli lezárva

pl.: - Az elhalálozás utolsó fázisában írásvédetté tehetik magukat ezek a kártyák.

vagy

- a csúszka olyan könnyen mozgott, amikor a kártyaolvasóba helyeztem egy picit elmozdult.


[link]

2010. máj. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

most olvasom ez a 2. memóriakártya, akkor én csak annyit tudnék javasolni hogy vagy elálltítottál a gépen valamit, vagy talán hibás (nemtudom új-e vagy régi) az is lehet kicsit jobban meg kell mozgatni a kártyát a gépben


na de hajrá


ui.: egy külföldi honlapon dettó ugyan erről a hibáról írnak de nincs a kérdésre válasz


"Hello i have Benq DC C640 camera and when i try to take photo it sayes card lock, even when i changed the simcard it still sayes the same problem . Help please"

2010. máj. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Engem is a kapcsoló szívatott. MI a bánatnak egy memória kártyára ilyen funkció?
2012. dec. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!