Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogy gyorsíthatnám a laptopom?

Hogy gyorsíthatnám a laptopom?

Figyelt kérdés

HP500-atól nem is várnék sokkal többet,nem egy jó laptop..kb. 5-ször volt már megjavítva.Volt,amikor vírust kapott,volt,amikor már olyan lassú volt,hogy mikor beindítottam akár meg is kávézhattam volna mellette,csakhogy nem kávézok.Most is kezdd lassulni,pedig fél éve volt teljesen újratelepítve(kék halál) miatt.Szóval most azt szeretném megtudni,hogy újratelepítés meg pénzköltés nélkül hogyan tudnám egy kicsit felgyorsítani ezt a gépet??

Nem raktam fel rá képeket,játékokat(pendriveon vannak),csak az msn '09-es verziója van fent,meg azon néhány script.De ezeket nem szeretném letörölni róla.Akkor mit tudok csinálni,hogyan gyorsíthatnám?


2010. máj. 1. 19:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmit, új, nagyobb winyót, netán egy egész új laptopot kell venni. Ezt már az isten sem fogja megjavítani.
2010. máj. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
xĐ háthhh azaz én pénzemből nem lesz:Pxd
2010. máj. 1. 19:26
 3/3 anonim ***** válasza:
esetleg ha lehet a memoriajat bőviteni,+1 vagy 2 gb ram már picit lendithet rajt.
2010. máj. 1. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!