Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nagyon fontos! Van egy xbox...

Nagyon fontos! Van egy xbox 360-am ami 4gb-s és megkaptam hozzá a GTA 5-öt ami 8gb-s. Hogy tudnám installálni az xboxra? Azt olvastam hogy ha veszek hozzá egy 16gb-s pendrivet akkor arra lehet installálni. Ez igaz?

Figyelt kérdés
2016. dec. 8. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
igaz
2016. dec. 8. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mindegy hogy milyenmárkájú a pendrive? Esetleg videót tudna valaki linkelni hogy hogy a kell a pendrivera installálni?
2016. dec. 8. 09:34
 3/3 anonim ***** válasza:

Xbox 360hoz vehetsz gyári merevlemezt (HDD) vagy bármilyen USB merevlemezt - pendriveot a telepítéshez. Van néhány játék amit csak a gyári merevlemezre lehet telepíteni, de szerencsére a GTAV nem ilyen.


Csak annyi a feltétel, hogy a merevlemezen - pendriveon legyen legalább 256MB szabad hely és legalább USB2.0 legyen a sebessége. A GTAVben az egyik lemezt kötelező telepíteni (a másikat csak ajánlott) és ha online is akarsz játszani akkor még kell jó sok hely az ingyenes frissítésekhez. Tehát elvileg egy 16GBos elég kell hogy legyen ha csak single playerezni akarsz, de én 32GB vagy nagyobb pendriveot vagy merevlemezt ajánlanék.


Gyorsan körbenézve 32GBos pendriveokat (akár USB3.0val - nem baj ha nagyobb az usb csak kisebb ne legyen) már olyan 4-5000Ftért lehet kapni. Fontos tudni, hogy azért érdemes mindig fölé menni a vásárlásnál, mert formázás után mindig kevesebb hely szokott ezeken lenni. Azt hiszem egy 16GBosnak hirdetett pendriveon talán 14GB hely van utána.


A lépések


1, beteszed a pendriveot vagy merevlemezt akármelyik USB dugóba (a gyári merevlemezt egy kis ablakon kell a gép belsejébe csúsztatni ahhoz elvileg van leírás a dobozban)

2, bemész a System > Settings > Storage menübe, ott kell legyen az új eszköz. Ha rányomsz akkor megkérdezi, hogy formázza-e (mindent letöröl róla előtte)

3, ha ez kész akkor beteszed az "INSTALL" feliratú lemezt és meg fogja kérdezni hova telepítse. Ez vagy 7GBot elfoglal és ki kell várni amíg végez. Ha végez akkor utána a "PLAY" lemezt kéri és ha beteszed már indul is.

4, ha akarod a "PLAY" lemezt is feltelepítheted, erről vannak viták, mert a fejlesztők azt nyilatkozták nem annyira ajánlott mert lehet rosszabbul fut a játék, de én is úgy használtam és nem vettem észre gondokat vele. Elsősorban azért telepítettem fel, mert akkor a beolvasás után leállítja a lemezt és darál hangosan a lemezmeghajtó az egész játék alatt. Szóval ha a PLAY lemezt is fel akarod telepíteni akkor amint végzett az INSTALL lemez telepítésével ne rakd be a PLAYt ahogy kéri hanem nyomd meg az Xbox gombot és menj az Xbox Homera vissza. Ha automatikusan elindul a játék amikor becsukod a lemeztálcát akkor is így tudsz visszamenni. A lényeg, hogy legyen bent a lemez és rá tudj menni a home fülön a GTAV ikonra. Ott meg fog jelenni, hogy X GAME DETAILS [link]

Megnyomod az X gombot és bekerülsz egy menübe ahol megjelenik az INSTALL (lehet várni kell egy percet). Ha rányomsz megkérdezi hova telepítse, lesz vagy 7.8GB. Csak a PLAY lemezt telepítsd így.

5, Ha minden kész és van interneted akkor a GAME DETAILSnál elmehetsz jobbra és ott van valami olyasmi hogy EXTRAS. Ott ami FREE (ingyenes) letölthető extra azt mind töltsd le. Sok GB is lehet, ha valamelyiket nem töltöd le akkor a játék majd figyelmeztet amikor először elindítod. Ha mindez megvan akkor végre elindíthatod a játékot és ott is frissíteni (UPDATE) fog ha van interneted. Ezután már végre elindul az egész és játszhatsz :)



Itt van képekkel illusztrálva a dolog angolul (a számozás nem ugyanaz mint ahogy én mondtam)

[link]

2016. dec. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!