Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy Logitech G430 -as...

Vettem egy Logitech G430 -as fejhallgatót amely 5 nap használat után?

Figyelt kérdés
Vettem egy Logitech G430 -as tipusú Gamer fejhallgatót, amely 5 nap használat után elkezdett recsegni. A recsegést csak a ''Experience Surround Sound'' teszt-ben észlelhető. Az első 3-4 nap semmi baja nem volt, s most megpróbáltam és nagyon, de nagyon észlelhető a recsegés. Tudjátok, mint mintha be lenne nyomva a hanfal gumis részén, középen az a műanyag cucc. Mitől lehet? Lehet attól, hogy max hangerőm hallgatom a zenéket és tönkrement? Lehet valahogy orvosolni?

2016. dec. 10. 15:58
 1/6 A kérdező kommentje:
Viszont játékokban és zene hallgatás közben nem hallható, csak a teszt-ben, egyik barátomnak több hónaja megvan és semmi baja.
2016. dec. 10. 16:38
 2/6 anonim ***** válasza:
ha garanciás, vidd vissza, a boltot kérdezd
2016. dec. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem arra valo hogy teljes hangeron bomboltesd. Az a baj.
2016. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Azért ha ennyit fizettem érte, ennyitől azért mégsem kéne szarrá menjen, mellesleg nemrég bedugtam egy másik USB-s bemenetbe és mostmár nem recseg, viszont halkabb...
2016. dec. 11. 10:41
 5/6 A kérdező kommentje:
Van 5. USB-s bemenetem, mindegyikben kipróbáltam. Az egyikben jó hangos a fejhallgató, a másik 4 -ben pedig halkabb, de viszont nem recseg. Ha ott felhúzom a hangerőt, akkor hallgató az a fajta recsegés is amikor felhúzod egy akármilyen hangszórón a hangerőt és ugye ha nincs hang akkor zúg. Ez annál nem észlelhető amelyikben hangosabb, de ott viszont mint leírtam recseg... Most akkor ez micsoda?
2016. dec. 11. 10:58
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Az a fejhallgató egy hulladék, nemcsodálom hogy szar.

Vidd vissza vegyél egy jobbat.

2016. dec. 11. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!