Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Leejtettem, lehet lett valami...

Leejtettem, lehet lett valami baja?

Figyelt kérdés
Megvettem a Battlefield 1-et Xbox Onera, és úgy ahogy van, becsomagolva leejtettem kb fél méterrôl. Ajándékba vettem karácsonyra, tehát nem akarom kibontani és kipróbálni, de ugye esélytelen hogy megkarcolódott volna vagy bármi?

2016. dec. 10. 18:49
 1/4 anonim ***** válasza:

Írd le, légyszi, mi az anyagösszetétele, úgy nagyjából! Ugyanis nem vagyok otthon játékok terén.

Tehát ez valamilyen adathordozó, pl optikai lemez, vagy flash memória?

2016. dec. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy lemez, benne a tokjában.
2016. dec. 10. 20:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Tehát optikai lemez? Blu-ray? Ha átlászó a tokja, nézd meg, látsz-e rajta feltűnő sérülést. Ha nem , akkor esélyesen semmi gond. Általában némi karcolás se okoz gondot. Inkább az idő vasfoga", 10-20 év múltán esetleg.
2016. dec. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. dec. 10. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!