Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Leejtettem a telefonom. A...

Leejtettem a telefonom. A "külső" képernyőnek semmi baja nem lett, nem karcolódott, de a belsőn egy nagy fehér csík van, és sok színes. Megcsinálják a szervízben garanciálisan? Ha nem, akkor hol tudok venni bele belső kijelzőt? (Vodafone Smart Mini)

Figyelt kérdés

2014. jan. 11. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:

A garancia felejtős. Ez mióta garanciális hiba? Jópénzért megjavítják, de kb a telefon nem ér annyit.

Ha a vodánál csináltatod jóval drágább, viszont a garancia utána talán megmarad.

GSM boltban talán tudják cserélni olcsóbban, viszont a gari elveszik.

De ilyen kategóriájú telefonnál szerintem jobban jársz ha veszel egy újat.


Annyit megtehetsz, hogy bemégy a vodához és megkérdezed, hogy kb mennyiért csinálnák meg. Ha egy korábbi tapasztalatból indulok ki, akkor kb 15.000Ft lesz.

2014. jan. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogy ne küldesd el bevizsgáltatni, mert semmi értelme, csak küldenek egy árajánlatot, hogy mennyiért javítják. Azt meg kb-re a vodánál is megmondják, már ha normális üzletbe mész be.
2014. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ha magam cserélném ki, akkor olcsóbb lenne. Kb mennyibe kerülne ehhez egy képernyő? Lehet venni bele külön belső képernyős cuccost, vagy csak egészet?
2014. jan. 11. 15:29
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyben lehetne kapni, de ilyen telefonhoz max külföldről szállítanák be, és a postaköltséggel, szerelési költséggel, plusz a rizikófaktorral már ott vagy, hogy veszel egy új teljesen új telefont, vagy használtan fele annyiért.


Esetleg keresel donor telefont, amiből mondjuk téglát csináltak, és átoperáltatod a kijelzőjét.

2014. jan. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Most nézem, a vodafonnál 15 ezer kártyásan. Ennyiért a kijelzőt nem kapnád meg natúrban.
2014. jan. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ohh, sajnos :((
2014. jan. 11. 16:14
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy hol láttad 15e-ért. 28e lesz az.

[link]

2014. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Görgess le.


Media Marktban is van 18ért.


[link]

2014. jan. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
15k-ért vettem akciósan
2014. jan. 18. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!