Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » New Nintendo 3DS-t szeretnék...

TheDonut kérdése:

New Nintendo 3DS-t szeretnék kérni karácsonyra. Áraznak-e le valahol?

Figyelt kérdés

Ahogy a fentiekben írtam, New 3Ds-t szeretnék kérni.. Még nem volt ekkora összegű kérésem a szüleimtől, de régóta vágyom rá, gondoltam rákérdezek náluk.

Én is és ők is sokallják az árat, és lássuk be, jobban hajlanának rá, ha akár 15-20%-al olcsóbb lenne.

Nem tudjátok, hogy ha áraznak le ilyen terméket, akkor hol, és mikor?

A válaszokat/véleményeteket köszi! Sokat segítenek:)



2016. dec. 11. 15:11
 1/3 Krisipoke ***** válasza:

Sajnos nem tudok konkrét leárazásról, de érdemes mindenfelé nézelődni, mert előfordulhat ilyesmi.


Amúgy szabad megkérdeznem, hogy milyen játékokkal szeretnél játszani? Csak mert ha nem a Hyrule Warriors Legends-szel, a Monster Hunter 4 Ultimate-tel, a Xenoblade Chronicles 3D-vel, valamelyik SNES játékkal, vagy a Binding of Isaac Rebirth-tel, akkor nem sokban rosszabb egy régi modell vagy akár egy 2DS, de lényegesen olcsóbban lehet találni.

2016. dec. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Gondoltam rá, de mégis csak ez újabb konzol, és előreláthatólag nem lesz újabb DS a következő 2-3 évben (remélhetőleg)

Ezért gondoltam a New 3DS-re.

De még nézelődök!

2016. dec. 12. 18:45
 3/3 Krisipoke ***** válasza:

Sosem lehet tudni.

Egyébként márciusban jelenik meg a Switch, ami egyszerre lesz a Nintendonak kézi és otthoni konzolja is, és bár tudunk még pár játékról, ami meg fog jelenni 3DS-re, nagy valószínűséggel egyre inkább a Switch fogja kapni a figyelmet, és idővel fel is váltja teljesen a 3DS-t.

2016. dec. 13. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!