Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elkezdtem hallani a tv magas...

Ricsi4488 kérdése:

Elkezdtem hallani a tv magas hangját (mint amikor bekapcsolunk egy régi tévét) Nagyon zavar de csak én halom a szüleim nem. Mit csináljak? 15/F

Figyelt kérdés

2016. dec. 14. 17:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Rakott krumplit, azt szeretem.
2016. dec. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát igen....

LCD tv?

Sajnos a megvilágításhoz nagyfesz. kell, és ha nincs leszűrve jól vagy meghibásodik a tápja, akkor nagyfrekis hangot ad ki. Semmit nem tudsz ellene tenni egyébként, szüleidnek a füle már nem hallja, ez már azért a 16Khz fölött van jóval.

Egyébként olyannal is találkoztam, hogy a nagyfrekis hangot a tápból úgy szűrték ki, hogy valójában csak elhangolták a hallható tartomány fölé, viszont elromlott valami, vagy eleve rossz volt és pár Khz-el lejjebb került a hang, baromi idegesítő.

Tápokban még az szokott lenni, hogy a tekercs rezeg és azt hallod, van amikor csak a rögzítés miatt, mondjuk hozzáér a burkolathoz.

2016. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!