Milyen Playstation 3 at érdemes venni?

Figyelt kérdés

venni szeretnék használtan Playstation 3 at de nem tudom mi hogyan van...

hogyan lehet HDD re rakni játékot hogy lejátsza is?

a gépet kell e frisiteni?

hogyan lehet irott játékkal játszani?

Milyen hibái lehetnek?

Valaki aki jártas benne segítene?


2016. dec. 21. 18:14
 1/2 anonim válasza:

Szia. Először is,én a helyedben nem vennék főleg újonnan PS3-at. Frissítések nem jönnek már ki,mert előző generációs konzol. Írott játékkal csak úgy tudsz játszani,ha ki chipelteted. (Ez Xboxnál sokszor kockázatos,mert nem adnak rá garanciát,stb.) Azonkívül szerintem úgy mint 360-on felajánlja a gép,hogy amikor berakod a lemezt valamelyik gomb megnyomásával elkezdi feltelepíteni a játékot.


Hibákról nem tudok,de a helyedben használt gépet vennék,ami már lejátszja az írott játékokat. Vagy,ha újat akarsz akkor az alap PS4-et már 85E ft-tól lehet venni (500GB,1 kontroller,játék nélkül).

2016. dec. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
nem szeretnek ujat venni hanem hasznaltat! egyebkent erdemes meg venni? jon meg ra jatek? mert ilyen h god of war 4 vagy rise of tomb raider mar nincs ra de nem is hiszem hogy lesz! vagy igen?
2016. dec. 22. 11:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!