Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kislányom kapott egy dinamikus...

Kislányom kapott egy dinamikus mikrofont mivel nagyon szeret énekelni. Az lenne a kérdésem hogy mivel lehetne használni? Laptoppal nem csinál semmit. én meg nem értek hozzá sajnos.

Figyelt kérdés

2016. dec. 27. 20:37
 1/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kell hozzá előerősítő.
2016. dec. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És azt a laptophoz kell csatlakoztatni?
2016. dec. 27. 22:14
 3/10 anonim ***** válasza:

[link]


És egy kábel is kell a laptophoz:

[link]


A mikrofon nem tudom milyen, ha nem jack csatlakozós, akkor lehet ahhoz is kell valami trükk még.

2016. dec. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ugy nem működne esetleg ha egy mic bemenettel ellàtott hifihez, dvd-hez vagy akármihez csatlakoztatnàm?
2016. dec. 28. 08:22
 5/10 Szirty ***** válasza:

Működhet ha a mikrofonbemenete dinamikus mikrofonhoz való és nem elektret mikrofont vár.

Ki kell próbálni.

2016. dec. 28. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha nem sikerül, én kazettás walkmant alakítottam át ilyen célra. Jófogáson 500 forintért lehet venni, némi átalakítással ideális a célra.

Ha nem válik be a hifi, dvd, akármi csatlakoztatása, segítek egy ilyet megcsinálni, minimális a költsége. A súlya sem nagy, a posta levélként 260 forint volt ha jól rémlik.

2016. dec. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ki kell próbálni, elvileg működik, de vannak olcsó előerősítők pont ilyen mikrofonokhoz.
2016. dec. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Kazettás walkman átalakítása sokmindenre jó, erre is, tetszik az ötlet, én is régebben ezzel csináltam előerősítőt egy nagy erősítőhöz, gitár torzítónak is jó, szóval díjazom az ötletet..
2016. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Marad a kazettás walkmen mert nem akar működni. :( Segitetek akkor?
2016. dec. 28. 23:22
 10/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
Én kiszedtem a nyákot belőle, leforrasztottam a fej kábeleit, ide ráforrasztottam a mikrofon kábeleit, elemeket rákötöd. Fülhallgató csatlakozón pedig jön az erősített jel.
2017. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!