Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A Beats Studio vezeték nélküli...

A Beats Studio vezeték nélküli fejhallgatómat csak a saját töltőjével töltsem?

Figyelt kérdés

Megkaptam a Beats fejhallgatómat és mivel már ki volt próbálva félig vokt az aksi.

Este felraktam tölteni egy telefontöltővel ,ami ek 1A-es az erőssége.

Reggel láttam a telefonon amikor összekapcsoltam a két eszközt ,hogy fel van töltve a fejhallgató teljesen.

Viszont amikor elinditottam a zenéket ,akkor nem annyira sűrűn ,de akadozott párszor (valamikor kicsit ,valamikor nagyon)

Ezek után megnéztem az eredeti töltőjébek erősségét ,ami 2.1 A-es vt.

Csak azt nem tudom használni ,mert nincs átalakítóm.


És akkor szerintetek ez a baj ,hogy azért akadozik néha ,mert nem a saját töltöjével töltöttem ,aminek nagyobb a teljesítménye ?


Válaszokat előre is köszönöm :-)



2016. dec. 28. 01:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha fel van töltve , akkor az jó.
2016. dec. 28. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó,de melyik töltővel ?
2016. dec. 28. 13:19
 3/5 A kérdező kommentje:

Mert ha nem a saját töltőjével töltöm, aminek nagyobb az erőssége a telótöltőnél akkor soha nem lesz úgy feltöltve,ahogy kéne.

És igazaból arre lennék kíváncsi ,hogy ez okozhatja az akadozást ?

2016. dec. 28. 13:23
 4/5 Zzzoli ***** válasza:

De feltölti kisebb áramú töltő is, csak később.

Az akadozásnak nem akku oka van.

2016. dec. 28. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Amelyik töltőnek kisebb energiája van ,mint amit a készülék elvár, az sosem fogja úgy feltölteni ,mint a rendes töltője...
2016. dec. 29. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!