Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kaptam egy JBL Xtreme-t. Ha...

Kaptam egy JBL Xtreme-t. Ha max hangerőn van akkor a legtöbb zenénél valamilyen furcsa hangot ad ki. Ez minden ilyen hangszórónál így van? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nekem az a problémám, hogy amikor max.-on van akkor mint ha valami kattogna, de nem teljesen kattogás csak mintha valami hozzáütődne valamihez. Nem tudom hogy ez mi lehet nincs benne semmi eltörve. Ha valaki tudja ez mitől van? Vagy alapból ilyen minden Xtreme?
2016. dec. 29. 11:50
 1/3 monakritika ***** válasza:

Végfokkal van gond. ne halgasd maxon akkor nem csinálja.

Hamarosan be fog halni

2016. dec. 31. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Elég régi a kérdés már, de nekem is illetve spanomnak is van jbl xtreme és nekem is és neki is max hangon a bass ilyen fura recsegő hangot ad ki. Én úgy szoktam használni hogy felrakom az xtremen maxra a hangot majd levesnek 4-5öt és már csak telefonon kell irányítani a hangot.
2017. febr. 26. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
nekem jbl flip 3 van..és az nem recseg...én is ugy szoktam hogy hangsórót felrakom kokszra és atelefonon szoktam állítani a hangerőt
2017. ápr. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!