Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ugyismegveszel.hu mit gondolto...

Ugyismegveszel.hu mit gondoltok erröl az oldalrol szerintetek is kamú?

Figyelt kérdés
Sziasztok ..valamelyik nap rrndeltem egy SMARTWHATC DZ09 Okos órát ugyismegveszel.hu rol ès kaptam E-mailben egy üzenetet ès kaptam egy telo számot de csak 9jegyű.... Szerintetek ez az oldal kamu oldal ? Most mit tegyek.. Tik tutok olyan oldalt ahonann ez az óra olcson megrendelhető? Ha igen írjátok meg ... Köszönöm elöre is .. És boldog új évet mindenkinek sziasztok!
2016. dec. 31. 13:58
 1/8 anonim ***** válasza:

Arra vagy kíváncsi hogy egy 4 ezer forintos cuccot hol lehet drágábban megvenni?

Bárhol.

5 ezerért érdekel?

Megrendelem neked.

[link]

2016. dec. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok kiváncsi hogy holtudom megvenni drágábban .. hanem hogy az adott oldal amit írtam szerintetek valos ? Vagy csak csalok?...... !!!
2017. jan. 1. 15:03
 3/8 szántóvető ***** válasza:
több cuccot vettem onnan,nem kamu.
2017. jan. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Na akkor az jó.. Szabad kérdezzni hogy mégis mit ?
2017. jan. 2. 23:49
 5/8 anonim ***** válasza:

"Nem arra vagyok kiváncsi hogy holtudom megvenni drágábban .."


Ezek szerint mégis.

Ezen az oldalon kapod drágábban:

[link]

Minden két vagy háromszoros áron van mint amennyiért megkaphatnád egyébként. Ügyes az árképzésük.

2017. jan. 3. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 szántóvető ***** válasza:

kimásoltam neked,bár másfél éve rendeltem utoljára.

3 db Szemüvegtörlő kendő - 790 Ft-ért

8 db Gillette Fusion Penge 4.090 Ft-ért

Snap n Grip készlet, 2.590 Ft-ért

Nescafe 3 in 1 Giga Pack, 80 db 3.990 Ft-ért

38 részes mini csavarhúzókészlet 1.090 Ft-ért

3 méteres mérőszalag 890 Ft-ért

6 db-os BBQ kés szett, fa nyéllel - 990 Ft-ért

Ventilátor párásítással 1.390 Ft-ért

2017. jan. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Tik tutok...

De jó :)

2017. márc. 9. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Azért érdemes utánanézni. A cirkónia köves ezüst medált pl. 4100 helyett 2700 árulják, én pár éve vettem ugyan ilyet 2000 körül, és lehet, hogy amit olcsóbban árulnak, rossz minőségű. Szóval érdemes körülnézni a neten, hátha máshol féláron van amit itt teljes áron hirdetnek.
2017. márc. 9. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!