Az Ipad-em zároló gombja beragadt és azt mondta egy telefon-szerelő, hogy nem tudja megjavítani. Létezik, hogy egy gombot így el lehessen cseszni vagy vigyem másik szerelőhöz?

Figyelt kérdés

2017. jan. 5. 16:01
 1/4 anonim ***** válasza:
40%
Nem ismerem az Apple termékeket, de valószínüsítem, hogy a mikrokapcsoló az alaplapra van integrálva és nem egyszerü cserélni, ha egyáltalán lehet kapni hozzá. Valószínü alaplapcserével lehet megoldani. Azért érdeklödj máshol is, szerelönél, fórumokon.
2017. jan. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt azt mondta, hogy ő nem tudja megjavítani, nem azt, hogy a készülék javíthatatlan.

Másrészt nem telefonszereleőhöz kell vinni, mert először is nem is telefon, egyévként az applenek van saját szervize, vannak szervizek akik hivatalos márkaszervizek illetven vannak szervizek akik, apple termékekre specializálódtak.

Sőt ha a googleba pötyögtél volna ennyit, mint ide valószínűleg már a tarifát is tudnád, mennyi egy home gomb csere iPad-en

2017. jan. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Velem ugyanez történt!☹️☹️
2018. jún. 29. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Előző vagyok! Nekem se tudták megcsinálni!😭😭
2018. jún. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!