Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a probléma a telefonommal?

Mi a probléma a telefonommal?

Figyelt kérdés

Nagyon rövid ébresztés után (van amikor egyáltalán nem is ébreszt)kapcsolja az ébresztőórát, helyesebben átrakja szundira (ami szintén hasonlóan viselkedik, nem riaszt).

Ennek mi lehet az oka ,? Mit tudnák vele kezdeni?

A fent említetteket nem mindig produkálja van amikor 2 napig semmi baja , rendesen ébreszt, van amikor nem.


Telefonom fajtája:alcatel one touch idol 2s


Remélem valaki tud segíteni, mert nem szeretnék elkésni sehonnan! :)


Előre is köszönöm!



2016. jan. 1. 07:35
 1/3 Lájsz ***** válasza:
Szoftveres a dolog nyitja,annyi bizonyos. Első körben csinálj egy teljes visszaállítást (hard reset). Ha ez nem oldaná meg a problémát,lehet frissíteni a szoftverét a készüléknek,bár szerintem a legegyszerűbb ha letöltesz a market-ről egy ébresztőóra alkalmazást,van belőle bőven.
2016. jan. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ébresztőóra alkalmazást már töltöttem le 1-2 nap elteltével teljesen ugyan azt csinálja az is...

Most megcsináltam a hard reset-et remélem ez már segít.

Köszönöm szépen a segítséget!

2016. jan. 3. 10:08
 3/3 Lájsz ***** válasza:
Nagyon szívesen! :)
2016. jan. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!