Ti melyik Apple terméket vennétek meg? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Az új AirPods-ot: [link]


Vagy az új generációs Apple TV-t?

[link]


Szerintetek melyik éri meg jobban az árát? Trollok kerüljenek!



2017. jan. 6. 09:00
 1/8 anonim ***** válasza:
56%

Mindkettő túlárazott (mondjuk ez nem meglepő), de az airpods 60 ezer forintért nevetséges. A hangminőség egy sima earpods szintjén van a legtöbb teszt szerint, meg a design is problémás. Hiába könnyű, meg van az esély, hogy kiesik a füledből pl. az utcán vagy futás közben vagy egy hirtelen mozdulatnál, aztán rálép valaki, vagy beleesik egy pocsolyába, és buktad is a 60 ezer forintot. Egy ilyen jobban megéri az árát (mondjuk még így is rendkívül túlárazott): [link]

Én ezek közül inkább az apple tv-t venném (még ha a pénz nem is számít), valószínűleg sokkal tovább marad használható, meg többet is nyújt a maga kategóriájában 60 ezer forint körül, mint egy airpods (szerintem).

2017. jan. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi a választ! Igen az AirPods-ért én is sokallom a 60e-t, a feléért még talán meg is érné 😂

Szerintem is marad inkább az Apple TV 🙂

Köszi a segítséget!

2017. jan. 6. 11:35
 3/8 anonim ***** válasza:
22%

Komolyan 60 ezer az a füldugó, amit két nap után elhagysz?! És vannak olyan idióták, akik ennyiért meg is veszik?! Komolyan, az ilyenektől el kéne venni az összes pénzt és olyanoknak adni, aki értékelni is tudja...


Azért a hülye fülesért egy tizesnél többet adni baromság.

2017. jan. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Azért gondolkoztam el a vételén, mert láttam Magyarósi Csaba videóját ( [link] és eléggé megtetszett, de inkább várok, és megveszem, ha majd az Apple lejjebb viszi az árát, vagy majd használtan olcsóbban 😂😂


Előző: Van benne igazság, amit írtál. 🙂🙂

2017. jan. 6. 12:27
 5/8 anonim ***** válasza:
54%
Vedd meg a fülhallgatót. Valahogy mutatni kell a szinvonalat és a tv-t alig látja valaki.
2017. jan. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem tv mindenképpen ha a kettő közül kell választani. Én Apple tv-t vettem. A füles valóban túlárazott és ennyi pénzért van jobb is. Jobbnak gondolom azokat ahol a két füles között kábel van, az airpodsot biztos rövid úton elhagynám...
2017. jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindenkinek ment a zöld kéz! 🤝👍👏🙂🙂
2017. jan. 7. 10:15
 8/8 anonim ***** válasza:

Elég nehéz összehasonlítani két terméket, amik teljesen más célt szolgálnak.

De ha az a kérdés, hogy 60 ezerből melyiket venném, én biztosan az Apple TV-t. Az AirPods lehet, hogy kényelmes, de félnék, hogy kiesik a fülemből, elhagyom stb.

2017. júl. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!