Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » DIGI vagy UPC? Melyik éri meg...

DIGI vagy UPC? Melyik éri meg jobban és nyújt többet? A Digi nálunk új évre kikapcsolta az összes angol és olasz nyelvű adót. Ha reklamálunk, lekapcsolják az adást.

Figyelt kérdés

2017. jan. 6. 14:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs, hogy ha "reklamálunk lekapcsolják az adást". Ez egyszerűen baromság! Valami jobb kamu hazugságot találj ki, mert ez így nagyon gyenge!
2017. jan. 6. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Reklamálunk lekapcsolják az adást"

Asszem utána őket is lekapcsolnák.

2017. jan. 6. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Pedig ez volt. Dübörög a demokrácia - ott is. És nem először fordult elő.
2017. jan. 6. 14:37
 4/8 Gugu Gabor ***** válasza:
Nem tudom mi a helyzwt a diginél, de olyan már volt hogy volt gond és szartak rá vagy nem tudták megoldani, de fenyegetőzés nem nagyon rémlik....
2017. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem fenyegetőztek, csak kikapcs. Meg is mondták, hogy túl sokat reklamáltunk...


Azt tettük szóvá, hogy az összes id.nyelvá adót kivették és prolicsatornákkal helyetesítették. Rá se bagóztak...

2017. jan. 6. 14:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Ohh. Hát persze hogy rá sem bagóztak, Mert nyilván nem csak titeket érintett a dolog. Gondolom, vannak adott körzetek ahol egy bizonyos csomagban, bizonyos adók érhetőek el. De nem kapcsolhatják le az adást. ez milyen már :D Nyilván ha nem fizeted be akkor kikapcsolják.

A Proli csatornák meg ugyan úgy megvannak a UPC-nél is. Ha nem azt szeretnéd nézni, ott is mélyen a zsebedbe kell nyúlni. Én őszintén szólva inkább torrentezek, vagy Youtube-on megnézem az adott műsort, Mert a TV-re nem igazán vagyok kiváncsi

2017. jan. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Befizettük a számlát és a legjobb csomagunk van. Egyszerűen túl sokszor mertük szóvátenni, hogy hová tüntek a gaz imperialista adók? Először a BBC, aztán az Euronews, és így tovább.
2017. jan. 6. 15:27
 8/8 anonim ***** válasza:

Legelső vagyok. Megtehetik, hogy kiszedik, mindig változtatnak csatornákat, ezért felesleges, és kár "reklamálni". De ez nem csak a Digi-nél van így! Hanem mindegyiknél!

Azért, mert te reklamálsz egy-két csatorna kivétele miatt a csomagból, attól az még ugyanúgy nem lesz, ezért kár hőbörögni. Nagyon sokat változtattak már, de ez általában fel is van tüntetve a honlapjukon, vagy a számlával érkezik a változás is. Számlákat se nézitek? Ott kell lenni, hogy csatornaváltozás.


És ezt megsúgom: minden egyes szolgáltatónál így van, nem csak a Digi-nél.


Nekem Digi van, mert ez a legolcsóbb minden szempontból, és ugyanezt megkapom, mint máshol. Nem vagyok érte hajlandó többet fizetni, ha ugyanazt kapom. Max., tahát a legnagyobb csomagom van, és mindig változtatnak rajta. Szinte nincs olyan hónap, hogy nem.

De ez máshol is hasonlóan van, ezért mondom, hogy kár is reklamálni.

És nem, nincs olyan, hogy mert "sokat reklamáltok" és ej-ej, kikapcsoljuk a csatornákat. Nincs! Ez hülyeség.


Van egy szerződésetek, és ha az teljesítve van (számlák befizetése), akkor az amíg világ a világ, mindig ugyanúgy lesz! Tehát nem fogják csak úgy kikapcsolni, ebben biztos lehetsz!

Nekik is érdekük egyébként, hogy náluk legyél és fizess.


Ha pedig nem tetszik az ottani csatornakiosztás, akkor lehet keresgélni sokkal drágábbért más szolgáltatóknál. Lehetőség adott. Ott a net, keresgélj, hogy melyik csatornakiosztás melyik szolgáltatónál tetszik, aztán fizess elő rá. Ez így megy.

De ott is lesznek változások, készülj fel rá!


Egyébként azt csinálják, hogy pl. van a Diginél valami, akkor utána más szolgáltatónál jelenik meg ugyanaz a csatorna, aztán, ha ott is "lejár", akkor pedig jöhet a következő szolgáltatónál ugyanaz a csatorna és így tovább.


Tudom, mert nekem Digi van, rokonnál másfajta szolgáltató, és egy csomó csatorna ami nálam már nincs, odavándorolt. Aztán neki is elveszik egy idő után és más szolgáltatónál bukkan fel ugyanaz a csatorna. Így megy ez. Ezért kár reklamálni komolyan :)

2017. jan. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!