Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet megcsinálni az...

Plébán Kristóf kérdése:

Hogyan lehet megcsinálni az alábbi küldetést az assassin's creed syandicate-ben?

Figyelt kérdés
A syandicte-ben az 5.szekvenciánál tartok ahol lehetett kb. 3 küldetés közül választani melyikkel kezdem. Választottam az egyikket. Az elején az van hogy Agnes-t követi egy fura idegen és evie fry-nak is kell követni az idegen és megvédeni a mesterlövészektől. Aztán vonton vallatják z idegen-t hogy ki ő és ő beáll hozzájuk. Aztán (azért nem mondok nevet mert nem emlékszem rá pontosan) őt lecsukatják egy kocsmaharc után vagy valami miatt. És akkor evie fry-al azt kell csinálni hogy 3 tárgyat semmisítsen meg. Aztán egy holttestet elrejteni valahova ÉS ITT JÖN A NEHEZE. Nem lehet a halottal felmászni a házak tetejére így tök lassan próbálom odavinni a halottat ahova kéri a játék. De azok az őrök mindig észrevesznek és nem ölhetem meg őket mert akkor deszinkronizálja az esetet és újra kezdem az elrejtősdit.Na és itt jön a kérdés (azért írtam ilyen hosszan mert csak így tudtam elmondani melyik küldetésre célzok) hogyan tudom úgy elrejteni a testet hogy ne vegyen észre az a ~8 őr ? Erre a kérdésre szerintem csak akik játsznak/játszottak azok tudnak segíteni.

2017. jan. 6. 21:15
 1/1 anonim válasza:
Ha mögéjük lopozol úgy hogy ne legyen fegyver a kezdeben vagy válsd át kézre akkor fel fogja ajánlani hogy ha megnyomod az egyik gombot hosszan ki tudod ütni az őrt vagyis elkábítod evvel az őr èletben maradt csak elájulva fognak a földön feküdni. Viszed a halotta meglátsz egy őr lerakod mögélopozol kiütőd és mehetsz is tovább és ha jól csinálod akkor a játék nem fog újra kezdődni. Remélem érthető voltam
2017. jan. 8. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!