HGYG11 kérdése:

Ma reggel beindítottam az xobox 360 om és jatek közben lefagyott a kep es mire ujraindítottam pirosan világít, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Hagyni hogy hülljön próbáltam,ugyan ugy piros kb 5 masodpercre rá (szervizelés valasszal kíméljetek,annyit nem ér...)

#Xbox 360 #pirosan világít
2017. jan. 12. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
53%
ha nem írhatjuk azt hogy vidd szervízbe, akkor csak annyi lehetőségünk marad hogy szépen beteszed a dobozába, és kiviszed a kukába.
2017. jan. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem ... gondoltam valaki xbox fan emberke segit hogy lehet egyszerűen valamit kezdeni vele (fortalanítani stb.)nagy probléma nincs vele mer negyed értékbe szétszedtem oldalt,lefujtam es egy pillanatra jo lett ...
2017. jan. 12. 17:15
 3/7 A kérdező kommentje:
portalanítani*
2017. jan. 12. 17:16
 4/7 anonim ***** válasza:
szétkapod, portalanítod, raksz fel új hűtőpasztát, összerakod. ha megy király, ha nem, akkor szerviz :)
2017. jan. 13. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Hmm egy gondom van a teljes szetszerelésével hogy belül van két csavar ami ilyen specko de azér igy vágom mivel kéne probálkozni koszi a tanácsot^^
2017. jan. 13. 11:06
 6/7 anonim válasza:
Ha FAT géped van,és nem Jasper alaplapos,akkor valszeg ROD-s lett a géped,ami még időnként ahogy kihűl a GPU,és újra kontaktba lép az alaplappal,újra műkődik,de aztán ismét előfog jönní.Öcsémnél 3-szor szereltem meg a gépet,de 3 havonta elöjött a probléma.Tehát ha nem Jasper alaplapos és Fat a géped nemérdemes nagyon javítgatní,mert újra kifog jönní a híba,mert tervezési gondok vannak ezekkel a tipúsokkal,a GPU-k 90nm Ati és forrnak mint az állat az alaplap meg deformálódik.
2017. márc. 15. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a választ de már nem aktuális (már egy ideje eladtam egy szakértőnek :) ).
2017. márc. 15. 23:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!