Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A hifimnek a hátulján van két...

A hifimnek a hátulján van két negatív, és két pozitív pólus. Két hangfal járt hozzá és azért. Az a problémám, hogy az egyik pozitív pólus valamilyen okból gyengébb. Meglehetne ezt valahogy oldani?

Figyelt kérdés
2010. máj. 5. 10:20
 1/10 anonim ***** válasza:

Keress olyan beállítási lehetőséhet hogy balance.

Ez arra szolgál, hogy a két oldal közti egyensúlyt beállítsd vele.

2010. máj. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát itt az előlapon nincs olyan.
2010. máj. 5. 16:51
 3/10 A kérdező kommentje:
Ezért furcsálom én is. Tegnap még semmi gond nem volt, ma reggel meg már ilyen volt.
2010. máj. 5. 16:52
 4/10 anonim válasza:
39%

Ellenőrizd le a kábeleket és a dugókat, hogy nem sérültek e meg valahol. Elvileg magától nem gyengül le a hangfalkimenet. Ahhoz jól meg kell kínozni, hogy gyengébben adja le a jelet. Akkor viszont közel a végfok behalása...

Sztem a te esetedben inkább kábel, dugó, vagy kontakthiba lesz a bibi.

2010. máj. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megnéztem, és nem hiszem hogy kontakthiba lenne. De lekaptam a hátlapját, és úgy láttam, hogy a két hangfal, egy vezetékről kapja a negatívot, de a pozitívat, már két külön vezetékről kapja. És úgy oldottam meg (ideiglenesen), hogy mindkét hangfal egy pozitívról megy. Remélem érthető.
2010. máj. 9. 12:09
 6/10 anonim ***** válasza:

akkor mostantól monoban hallgatod

ajánlom a kOSSUTH rádiót

2010. máj. 9. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát inkább CD szoktam hallgatni mint rádiót, de azért köszi.
2010. máj. 10. 15:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Éritkezési hiba-kábel hiba miatt nem fog gyengében szólni... Akkor vagy szól vagy nem szól. Ha átjut a jel vmi úton módon az átjut, de nem fog gyengülni.

Ez olyan mintha azt mondtad volna h 1 mm2-es vezetékkel halkabban szól egy hangfal mint 10 mm2-essel... Nem fog, max a hangzást befolyásolja de az átjutó tetljesítményt nem, ami egyszer átmegy az átmegy és kész.

Ilyenkor meg kell cserélni a hangfalakat, a pólusokat ha úgy is ugyan ez a helyzet, végfok rossalkodik, de lehet h vmi egyszerű beállítási hiba.

2010. jún. 23. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát néha jól mükszik, de néha meg rosszalkodik. :(
2010. jún. 23. 17:28
 10/10 A kérdező kommentje:
Am az utolsó válaszolónak igaza van. Ha átjut akkor átjut. De esetleg nem a végfokkal van gond? Szerintetek?
2010. jún. 28. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!