Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kindle 4-es beállításokban...

Zöldfülbevaló kérdése:

Kindle 4-es beállításokban tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tavasszal (feltètelezem, hogy az automatikus szoftverfrissìtèst követően,de nem tuti) lefagyott a Kindle-m. Ùjraindìtottam, de azòta nem lehet wifi-hez csatlakoztatni, nem tudom megnyitni azt a lehetősèget a beàllìtàsokon belül, ìgy buktam,hogy mail-ben küldhessem rà a könyveket. Illetve minden eltűnt az archìvumbòl,ès màr nem automatikusan oda kerülnek a törölt könyveim. Ezt sem tudom beàllìtani. Van valami tippetek, hogy mi lehet a gond ès hogyan orvosolhatnàm? Köszi szèpen, szèp napot!

2017. jan. 17. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Rossz a frissítés.
2017. jan. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is erre gyanakodtam első körben, már vagy ötször megpróbáltam frissíteni az amazon oldalán közzétett oktató videó alapján, többek között most is :) Sajnos nekem sehogy sem lesz aktív az Update Your Kindle opció... Van esetleg valami tuti tipped? Köszi!
2017. jan. 17. 23:17
 3/5 anonim ***** válasza:

Az előző verziót kellene visszarakni.

Van,hogy rossz a frissítés valami miatt.

Kindle nem volt még a kezemben,szóval tuti tippem nincs,de ezt tenném.

Nekem hasonló volt más ebook-kal,nem volt képes frissíteni, aztán szervíz lett belőle,pedig gyári leírás alapján csináltam mindent.

2017. jan. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Meg fogom próbálni, köszönöm szépen! Tegnap este kínomban már én is a szervizek elérhetőségét gyűjtögettem. Tuti a frissítéssel van gond, mert bár írja, hogy Kindle 4.3.1-es verzió, a "device info" blokk majdhogynem üres. Köszi még egyszer!
2017. jan. 18. 07:58
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos korábbi verzióra sem tudom felfrissíteni :( Mi van, ha nyomok egy gyári beállítások visszát? Köszi!
2017. jan. 22. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!