Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan lehet a jvc kdx 320bt...

Zeromorpheme kérdése:

Hogyan lehet a jvc kdx 320bt autó rádió állítólagos aktív subwoofer kimenetét megszólaltatni?

Figyelt kérdés

4ohm 150/250w os hangszóróval próbálkoztam a subwoofer rca kimenetèt

Hasznalva. Menübe beallitgattam a szükségeseket elvileg de semmi hang nem jön. Most a bal hátsó hangszóró helyére kötöttem a melyet úgy működik



#tuner #autóhifi #JVC #aktív mèly
2017. jan. 22. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:

A kérdésben te magad írtad le hogy RCA.

Azt is hogy aktív subwoofer kimenet.

Tehát oda bekötsz egy erősítőt, ami elég aktív. :)

2017. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hoppá. Tehát a fejegysèg a saját erejéből nem tud ilyet csak külső erősítővel szerinted. Akkor viszont nekem félreérthető volt a termék ismertető
2017. jan. 22. 19:45
 3/5 anonim ***** válasza:
4 csatornás az erősítő, abból a 2 hátsót elhasználhatod a mélynek.
2017. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bocsi csak mèg egy kérdés erről a vacakrol.. nem teljesen világos. Úgy érted kossem mindkét hátsó hangszóró vezetéket tehát kettő + és kettő - vezetéket a melynyonora?? Nem vettem külön erősítőt mert az van a papirjan hogy meg tud hajtani egy mély ládát 4ohmmal. Én pedig az rca rá kötöttem a melyet próbaképpen de nem történt semmi. Olyan meg hogy párhuzamosan kossek 2pozitivot a rádión eszembe se jutott mert az úgy zarlatos lesz és legjobb esetben csak a biztijèt csapja ki
2017. jan. 24. 17:03
 5/5 A kérdező kommentje:
Csak úgy érdekesség kèpp. Utána jartam a dolognak és ha a menüben subw/subw ra állítom akkor a jobb hátsó csatornát elnemitja és csak a bal hátsó szól és persze az első kettő. Így csúnyán mondva 2.1 es lesz a rendszer. Ez így nekem perfektul meghajt egy 4ohm 120/200w os reflexládát és elhagyhatom az erősítőt. Nagyon király ez a fejegysèg:)
2017. jan. 26. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!