Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Élet képes pc? (nem vagyok...

Kibipunk kérdése:

Élet képes pc? (nem vagyok nagyon benne ebben a dolgokban ezért kérem a segítségeteket)

Figyelt kérdés

Sziasztok?arról lenne egy kérdésem hogy egy ilyen hardwerekkel ellátott pc mennyire életképes?


-intel core i7 7700k 4x4.2ghz turbo

-8gb ram ddr4 2133(g.skill)

-nvidia gforce 1070 8gb

-1TB sata 3

-550w be quiet! Sistembpoer 80+

Na meg ugye a meg nem unhatatlan win7

Alaplap:msi b150m gaming pro



2017. jan. 22. 15:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Nincs vele probléma.

Milyen proci hűtő menne mellé? Csak mert a "K" szériához nem jár.


Ui.: Támogatom a Win7-et. :)

2017. jan. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na de jó,ezt sem tudtam köszönöm!most néztem gyorsan egy corsair h100i v2-t ez megfelelne vagy valami komolyabbat kéne keresni?
2017. jan. 22. 17:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezek mind összefüggnek, tehát házfüggő is, amit szintén nem írtál.

Hiszen egy megbízható vízhűtésnek a radiátora sok helyet foglal.


Egyébként teljesen felesleges "K"-s procit venni, ha alapfelszereltségű alaplapot veszel mellé, nem leszel semmivel előrébb, csak pénz kidobás. "Z"-s alaplapra volna szükséged, amik 45K Ft környékén kezdődnek.


Így viszont ha a sima i7-7700-t választod, nem húzod akkor is bőven elég jó pár évre, és hűtőt sem kellene venned rá.


Tehát.:

-35.000Ft-tal olcsóbban megjárnád a procival

-40.000Ft-tal olcsóbban megjárnád a hűtővel.

2017. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne hogy win7 rakd fel az csak. Dx 11 támogat win 10 azon több az fős játékban és dx 12 és sima 7700 és marad pénzed egy SSDre
2017. jan. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az alaplap mindenképp cserélve lessz.ezzel az összeállítással tudtam olcsón beszerezni most,de amint lessz rá keretem azt cserélem (1-2 hét)egyedül még a táp kérdéses hogy elegendő e vagy az is csere?win 7-en tényleg nincs dx12 támogatás?
2017. jan. 25. 08:23
 6/6 anonim ***** válasza:
Tényleg nincs
2017. jan. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!