Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri megvenni a Xiaomi Mi...

Csucsu007 kérdése:

Megéri megvenni a Xiaomi Mi Notebook Air-t? Az akkumulátor és a 8 gb ram fogott meg nagyon. Munkán, kívül a kisebb játékokat elviszi szerintetek?

Figyelt kérdés
A 350 000 nem számít, inkább a teljesítmény a kérdés.

#ultrabook #Xiaomi #Xiaomi Mi Notebook Air
2017. jan. 22. 21:57
 1/8 A kérdező kommentje:
A telefonom is Xiaomi, bízok ebben a márkában.
2017. jan. 22. 21:59
 2/8 anonim ***** válasza:
29%
Attól függ milyen munkára kell. Az irodádban nem fog kelleni videót vágnod, azt megteheted otthon is. Azt ajánlanám, hogy vegyél 350ért PC-t otthonra, játszani. Laptopból meg kapsz 100-150ért olyat, ami mindne téren kiszolgál a napi munkád során, ha nagyobb teljesítmén kell, ott lesz az asztali :)
2017. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak sima angol billentyűzete van, egy gombbal kevesebb, nincs í. Meg más a kiosztás.

Én is néztem, de egy Acert jóval olcsóbban kapni hasonló specifikációval.

Mondjuk nekem is a Xiaomi jön be, de amíg nincs international english bill addig nálam felejtős.

2017. jan. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De mondjuk amikor úton vagyok, akkor jól jön az a 6-8 óra... Igazábóp, kb ilyen laptop-ot vettem volna, csak ez profibb annál. De akkor folytatom a keresést az alsóbb árkategóriákban.
2017. jan. 23. 09:57
 5/8 anonim ***** válasza:

Ilyen árkategóriában már bőven 8-10 órás üzemidővel lehet számolni.


Nekem ilyen gépet javasoltak. Itt is 8GB RAM, erősebb jobb proci, 512GB SSD, nagyobb és matt kijelző, magyar billentyűzet.


[link]

2017. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Jó, de a Xiaomiban van egy 940MX
2017. jan. 23. 13:47
 7/8 anonim ***** válasza:

Na ez igaz. Akkor már nem is annyira jó az Acer.

Remélem, hogy lesz belőle int. english keyboardos változat. Mármint a xiaomiból.

2017. jan. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Úgy már egész biztos rohannék érte... Most fogok Xiaomi telefont is venni :D
2017. jan. 31. 09:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!