Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G2-es 32Gb-os telefonomon...

LG G2-es 32Gb-os telefonomon néhány kisebb karc keletkezett, mennyit von le ez az árából? Az akkumulátor kinek hány nap alatt merül le? A telefonon csak 1 hangszóró van?

Figyelt kérdés

Történetesen a szervizben karcolták meg 1 hét alatt úgy, hogy én 1 évig nem karcoltam meg. 7 kisebb karcolás keletkezett rajta, tényleg kicsik, pár milliméteresek, de ha a fény felé fordítom, azért ki lehet venni.

Ez mennyit von le az árából?

Sajnos ki nem cserélik ez miatt az előlapomat, pedig nekem fontos lett volna :(. Azt állítják, hogy nem ők karcolták meg. És a csere, mivel ennél nem csak az üvegrészt kéne cserélni, állítólag 40 ezer forint körül lenne.


Újonnan ez a készülék 80-100e Ft körül mozog. Néhány apró karcolás mennyit von le?


Nektek mennyi ideig bírja az LG G2? Mert nekem úgy, hogy nem volt futó alkalmazás, és nem használtam, 1 nap alatt lemerült :(.


És nektek is csak az egyik kis rács mögötti hangszóró szól? Mivel a másik a mikrofon elméletileg.



2015. febr. 19. 15:48
1 2
 1/12 kérdező.. ***** válasza:
Az akksi 1 napot bírt?Mennyi kijelző idő?
2015. febr. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

30 másodperc a kijelzőidő. És a fényerő is 27%-on van.

Most le lett törölve róla minden, és azt mondják, hogy így jó lesz, a mostani napokban fogom tesztelni.

De a teszthonlapokon mindenhol azt írják, hogy iszonyat jó a g2 akksija, 2 napot simán bír úgy, hogy több óra wifi és zenehallgatás, van akinek még 1 hetet is. Nekem még 8gb szabad hely volt rajta, és 1 nap alatt 80%-ot lemerült úgy, hogy nem használtam. Na majd meglátom most

2015. febr. 19. 16:08
 3/12 anonim ***** válasza:
hány óra a kijelző idő, nem mennyi idő alatt kapcsol ki. akinek akármelyik telefon egy hetet bír az hozzá se nyúl.
2015. febr. 19. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
most 27%-on van és azt írja ki, hogy 16 óra 42 percig használható. 3x nézték meg szervizben, már lehet az akksija jó, a napokban lesz rá lehetőség tesztelnem
2015. febr. 19. 16:24
 5/12 kérdező.. ***** válasza:
Menj rá a képernyő használatra és fogja írni hogy menyit ment s kijelző.De ez akkor sem normális.6-7 óra folyamatos használatot bírnia kell.
2015. febr. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Vidd le a fényerőt 20%-ra,állítsd be az energiatakarékos üzemmódot és állítsd be,hogy éjszaka teljes sötét legyen a kijelző(ez csak egy pipa a menüben).
2015. febr. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
nem találok képernyő használatot sehol, csak olyat, hogy mióta van bekapcsolva a telefon, az 2 óra
2015. febr. 19. 16:48
 8/12 kérdező.. ***** válasza:
Csak annyit mondj hány órát használtad a legutóbbi töltés óta és most hány %?Nem az a lényeg mióta van bekapcsolva.
2015. febr. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem tudok időt mondani, mert most hoztam haza a szervizből
2015. febr. 19. 17:19
 10/12 A kérdező kommentje:
azóta folyamatosan töltőn van és töltöm le az új szoftverfrissítést
2015. febr. 19. 17:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!