Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen jó mp3 lejátszókat...

ToBeOrNotToBe kérdése:

Milyen jó mp3 lejátszókat ismertek? Érdemes weben rendelni?

Figyelt kérdés
Mp3-at szeretnék venni, mondjuk 8 Gbyteosat, de nem tudom hol jutok hozzá egy jó minőségű és nem túl drága darabhoz. Egyáltalán melyik számít tényleg jónak?

2017. jan. 24. 21:29
 1/7 anonim ***** válasza:
telefonokban nagyon jó mp3 lejátszók vannak a 10e alatti kategóriában pl.
2017. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

A telefonban mp3 hallgatást inkább ne is említsük szerintem, ha minőséget is akarsz, de ahhoz egy jobb füles is kell, viszont ajánlom a FLAC lejátszókat, 100x jobb, mint az mp3.

Mennyit szánsz rá?

2017. jan. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A SanDisk lejátszók jók:

[link]

2017. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
jó hangminőséget ??? ahhoz stúdió monitor kell és nem head sett meg méregdrága fejhallgató...
2017. jan. 24. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

Sandisk? Most csak vicceltek ugye?

Headset..., inkább hagyjuk.

Stúdió mondjuk nem kell, mert szerintem a kérdés itt elgendő lesz a középminőségre is bőven.

Hordozható lejátszónál 60K alatt nem úszod meg.

2017. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Lényeg, hogy sokáig tartson normál hangminőséggel, és kb 10E-et szánok rá. Köszönöm a válaszokat!
2017. jan. 25. 15:04
 7/7 Ypszilon1980 ***** válasza:

MPMan MP123,

Hyundai MPC 883,

Sencor SFP 5970.


Ezek állítólag jók, de nem ismerem őket. Egyszer a Hyundai-nak volt egy lejátszója nálam, ami hasonló volt ehhez, az jó volt, tiszta hangja volt, nem sistergett, nem volt alapzaja.

Ha ebay nem gond neked, akkor tudom javasolni a Benjie K9-et, kb. 5ezer és viszonylag elfogadható a hangminőség, bár ebben a kategóriában ne számíts túl jóra, mp3-at lejátszák, sima headset hangminőség.

2017. jan. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!