Autoradiohoz milyen antennat?

Figyelt kérdés

Kaptam egy autoradiot, betapoltam 12V-rol es begudtam egy 6m-es drotot antennanak.

Vagy 2 FM ado jott be sercegve. Nem hinnem, hogy a radio gagyi lenne.

Lenne valami otletetek, hogy milyen antennat szerkesszek neki?


2017. jan. 25. 08:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Pl nem lenne hülyeség egy kimondottan autós antenna. Na? Nem egy nagy pénz. Pláne, ahogy kivettem, te szobában használod (amivel nincs semmi baj), tehát nem kell motoros antenna, meg típusspecifikus, meg ilyenek. Veszel egy kimondottan autós antennát, kihekkeled valahogy az ablak közelébe, rádugod a rádióra, és probléma megoldva.
2017. jan. 25. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igazad van, szobaban hasznalnam es valoban nem dragak, most hogy nezem. Mar csak az a kerdes ezek az autos antennak nem-e akkor mukodnek jol ha autora vannak szerelve, azaz nagy fem testre?
2017. jan. 25. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha 2m koaxra rákötsz egy dipólt és azt dugod a rádiódba (akár a szobában is), már is tudod mennyit ér a cucc.

[link]

2017. jan. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!