Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vettem egy AKAI STB-2380 Set...

Vettem egy AKAI STB-2380 Set top-box! összekötöttem a Samsung tv-vel a set top-boxba beledugtam a digitalis antennát! De miért csak egy csatornát talál meg?

Figyelt kérdés

Nos elkezdtem vele kerestetni a csatornákat de egyedül csak a Debrecen tv-t fogja be de miért csak azt ? Tökéletes a kép minden de az RTL a TV2 M1 ezeket miért nem találja ??

Aki ért hozzá segÍtsen !!!!


2016. dec. 27. 10:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Megfelelően van tájolva az antenna? Nem árnyékolnak le nagyon a környező épületek?
2016. dec. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Debrecenben lakok a piac utcán ! előttem nem nagyon van közvetlen épület ! antenna lenne gyenge ??
2016. dec. 27. 11:11
 3/4 anonim ***** válasza:

Itt megnézheted a lefedettséget:

[link]


Beltéri antenna nem mindenhol jó, a tetőantenna pedig nem mindegy, hogy merre néz.


Ezt is érdemes elolvasni:

[link]

2016. dec. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

beírtam irányítószámot utca mindent és kiadta hogy : A kiválasztott hely vételi lehetőségei: beltéri antennás vétel


akkor ezek szerint itt jó a beltéri antenna is csak az enyém gyenge vagy nem értem miért nem fogja !!!

2016. dec. 27. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!