Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Az alábbi kettő készülék...

Ragga kérdése:

Az alábbi kettő készülék közül melyiket lenne érdemesebb megvenni. Sajnos nem értek hozzá. LG49UF850 vagy LG50LF652V ( a lényeg, hogy 3d legyen) vagy esetleg tudnátok ajánlani hasonló árkategóriában egy jobbat?

Figyelt kérdés

2017. jan. 25. 10:01
 1/5 anonim válasza:
Szia, ne vegyél szerintem 3D tv t, mert a 3d elbukott próbélkozasa volt a gyártoknak tv terén, megbíható boltban már nem is lehet kapni. Senkinek nem kell és felesleges. A 3d tartalom tamogatást is megszuntetik, és egyik nagy tv gyártó sem gyárt már 3d tv-t, a hajlított tv-k ből sem lesz több. Nem elkeseriteni szeretnélek, de én a helyedben nem vennék olyan tv-t, amit már nem támogatnak.
2017. febr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A 3D az alap. Anélkül ma nem érdemes tv-t venni.

Az csak annyi, hogy a lehetőséged meg van, hogy térben, mélységben nézhesd az arra alkalmas filmeket, vagy esetleg a saját 3D kameráddal rögzített felvételeket.


Ha nincs benne a készülékben, akkor már igen komoly bajban leszel, amikor egy 3D anyagod lesz és szeretnéd kiélvezni a mélységét, a térérzetét, mert az valami csodás pluszt ad. Persze csak annak akinek van térlátása és 3D megjelenítője is!


Vanak sztereóvak emberek. Ők nem tudják mi a jó ebben, mert nem is látják a térhatást, azt se tudják mi az, az élet valóságában sem. Az emberek 15-20%ának nincs térlátása és nem képes az ilyen virtuális hatás megélérére sem.


[link]

2017. febr. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

A 3d kell. Egész más egy természet filmet nézni térhatással, mint simán.

Ha egyszer kipróbálod nem is akarsz mást.

Nekem LG50LF652V tévém van már egy éve. Nem bántam meg.

Jól be van állítva csodás a képe.

2017. febr. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem akciókamerám van a biciklis sisakomon, de gondolkodom rajta, hogy kettőt össze hozok szoftveresen 3D-re, mert egészen már élmny amikor az erdőben száguldok a fák között, ha az a képernyőn csak síkként látszik, vagy a tv előtt is megjelenik körülöttem az erdő és a mellettem elszáguldó fák.
2017. febr. 19. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
"hatalmas" plusz élményt nyújt majd egy 3d tv ha nem lesz rá tartalom, és még a tv szoftveres támogatását is beszüntetik, nem hogy 3d tv ként nem lehet majd használni ezeket a készülékeket néhány év múlva, de a hiradót sem lehet majd megnézni rajtuk 2d ben:D fogyasztói társadalom kellős közepén élünk emberek, ébresztő, nem csak 3d tv t nem szabad venni, de semmit ami felesleges, mindenki fogja vissza magat és álljon ellen az agymosásnak, legyetek erősek, és ne engedjetek a generált fogyasztói ingereknek! együtt megállíthatjuk azt az undorító mértéktelen fogyasztást, az emberek 8 órát dolgoznak, hogy aztán a fizetésüket ilyen szarokra költsék, inkább menjen mindenki kirándulni, utazni, sportolni, világot látni, embereken segíteni, kertészkedni, szemetet szedni! lehet ezt fokozni, mi értelme van plázákban hömpölyögni a többi birkával? hányinger
2017. márc. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!