Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tablet rootolása? Mit tehetnék?

Tablet rootolása? Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Lenovo tabletem van, Android 5.0 van rajta. Sokféle programot raktam már rá, de mind azt írta, hogy nem lehet rootolni az eszközt. Pedig nagyon fontos lenne, mert gondolom ez kell ahhoz, hogy bizonyos alkalmazásokat át tudjak tenni az sd kártyára. Néhány alkalmazást át enged tenni, de az a baj, hogy csak 8 GB belső tárhelye van a gépnek, és ebből majdnem 5 Gb-ot a rendszer foglal el, amit nem is értek, hogy miért olyan sok, a maradék 3 GB-ot pedig az alkalmazások foglalják el, amiket nem enged áthelyezni a külső sd kártyára. A Google Play mindig írja, hogy kb. már az összes alkalmazáshoz érhető el frissítés, de egyiket se tudom letölteni, kevés tárhely miatt. ( A beállításokban a belső tárhelynél elérhető: 434 MB)

Eleinte amúgy Android 4.4 volt a gépen, akkor még kevesebb tárhelyet foglalt el a "rendszer", azután frissítettem 5.0-ra. Nincs amúgy sok alkalmazás rajta, csak a legszükségesebbek, és azokból is néha muszáj megválnom néhánytól, hogy legyen hely a frissítéseknek.

Mit tehetnék? Tényleg sehogy nem lehet rootolni, vagy áttenni az összes alkalmazást



2017. jan. 27. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Root , tablet PONTOS típusa

Erre rákeresel és jó eséllyel meglesz a megoldás.

2017. jan. 28. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!